Kontrol Kalemi

LED Wallwasher’da En İyisi www.ledgelsin.com

LED Wallwasher’da En İyisi www.ledgelsin.com

Beyoğlu Karaköy’de elektrik ürünleri konusunda Türkiyedeki en büyük pazardır tüm elektrik ürünlerini ve aytınaltma cihazlarını bu semtte bulabilirsiniz. Şimdi size LED wallwasher’da en iyisi www.ledgelsin.com hakkında biraz bilgi sunacağız…

İlk önce led wallwasher’ı tanımlamak istiyoruz..

LED Wallwasher nedir ?

LED Wallwasher Türkiyede “duvar yıkama” olarak biliniyor.  Ama elektrik ve sektörden kimseler orijinal ismi olan LED wallwasher olarak kullanılırlar… LED wallwasher ile duvarın altına bu cihaz takılır cihazda sarı ışık satılırsa duvar sarı , cihazda mavi ışık açılırsa duvar mavi olur. Bu nedenle duvarı ışık ile boyamış gibi gösterdiği için halk arasında duvar boyama cihazı olarak isim takılmıştır.

Kullanım Alanları

Dış mekan aydınlatmalarda tercih edilen led  wallwasher ürünleri dayanıklı yapısı, yüksek ışık gücü, enerji tasarrufu özellikleriyle camii, tarihi mekan, yüksek bina, okul, cafe, restaurant, park, ve çevre aydınlatmalarında kullanılır.

Güç Seçenekleri

Genellikle güç 18W, 24W, 36W, 48W vb. olmaktadır ancak farklı güç seçenekleri de karşınıza çıkabilir. Termal performans göz önüne alındığında 1 metrelik bir Wallwasher’ın 36W güç sınırını aşmaması gerektiği söylenebilir. Tabiki bu değer, kasa yani soğutucu gövde yapısına göre farklılık gösterebilir.

Led wallwasher içerisinde bulunan sürücü nedeniyle sadece 220V elektrik bağlantısı yapılarak ürün çalışır ve montaj yapılacak olan yüzeye ürün ile beraber gelecek olan montaj aparatlarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Voltaj işleminde ise projenize göre DC veya AC voltaja ihtiyacınız olabilir. Dahili AC güç kaynağı barındıran Wallwasher’lar 220V veya 110V ile çalışabilir. Ancak bazı Wallwasher’lar ise 12V DC veya 24V DC gerilime ihtiyaç duyabilir.

IP Koruma Sınıfı

IP koruması LED Wallwasher’ların temel bir özelliğidir. Mesela IP65 örneğini ele alalım, 6 rakamı ürünün kesinlikle toz geçirmeyeceği anlamına gelirken, 5 ise suya karşı dayanıklı olduğu anlamına gelir.

Duvar Boyama Özelliği

LED Wallwasher aslında renklerinden dolayı tercih edilen bir aydınlatma türüdür. Bir beyaz duvarı bu cihazlar ile sarı, yeşil,mor,kırmızı,turuncu ve diğer açık renklerde gösterebilir aynı zamanda duvarınızı güzel bir görüntü verebilirsiniz..

Sipariş vermek ve led wallwasher fiyatlarını görmek isterseniz ledgelsin.com‘a bakabilirsiniz.

SPONSOR İÇERİKTİR.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ