Kontrol Kalemi

Kızlarla Omegle görüntülü sohbet alternatifleri

Kızlarla Omegle görüntülü sohbet alternatifleri

  Omegle, temel işlevlere sahip klasik bir sohbet ruletidir. Site, sizi video konferans yoluyla tamamen rastgele kullanıcılarla buluşturur. Neredeyse hiçbir ek ayar yoktur. Metin veya görüntülü sohbeti seçebilir ve iletişim dilini belirleyebilirsiniz. Genel olarak, hepsi bundan ibarettir.

  Yabancılarla konuşurken iyi vakit geçirmek istiyorsanız, Omegle bunun için mükemmeldir. Bağlantı kalitesi oldukça iyi ve birçok çevrimiçi kullanıcı bulunmaktadır. Örneğin, bir ilişki için birini bulmak istiyorsanız, Omegle gibi siteleri değerlendirmeye değer, fakat ek ayarlarla birlikte. Buradaki durum şu ki, coğrafi veya cinsiyet filtresi bulunmaktadır. Yani sistem sizi her iki cinsiyetten insanlarla bağlayacaktır. Ve birçoğu sizin ülkenizden bile olmayabilir. Hala potansiyel bir çiftle tanışma şansı bulunmaktadır ancak bazen çok zaman almaktadır. Peki ne yapmalı? Buna bir çözüm bulduk; üstelik birden çok çözüm..

  Omegle benzerleri: hızlı ve kolay arama

  Anonim görüntülü sohbetlerin formatı size uygunsa, ancak Omegle’ın işlevleri yeterli değilse, size bazı ilginç benzerlerini sunmak istiyoruz. Bu öncelikle OmegleAlternative sitesidir. Pandemi sırasında özel bir popülerlik kazanmışlardır. Omegle Alternative, Omegle’ye modern bir alternatiftir ve kelimenin tam anlamıyla bir ilişki başlatma ihtimaliyle flört etmek için geliştirilmiştir. Erkekleri yalnızca kızlara bağladığı için oldukça idealdir.

  Muhtemelen başka cinsiyet filtreli rulet sohbet odaları ile karşılaşmışsınızdır. Ancak Omegle alternatif onlardan birkaç adım öndedir. Aslında, burada her kız kayıt olurken hesap onayı aşamasından geçer. Bu, botların, reklamların ve benzerlerinin bu platformda ortaya çıkmasını engeller. Yalnızca canlı iletişim, hiçbir “tuzak” bulunmamaktadır. Ayrıca, OmegleAlternative’in tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bundan sonra, premium erişim için ödeme yapmak isteyip istemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Buna değecektir!

  Omegle’ye başka iyi bir alternatif ChatRandom‘dır. Temel özelliği cinsiyet filtresidir. Ayrıca, bir partner aramaya başlamadan önce ilgi alanlarınızı belirtme fırsatı vermektedir. Sistem sizinle aynı ilgi alanlarına sahip birini bulmaya çalışacaktır. Bu sistem oldukça iyi çalışmaktadır. Ek özelliklerden, sohbet odalarını, aynı anda 4 kişiyle iletişim kurmak için bir Cam4 bölümünü ve hatta bir gay sohbeti bile seçebiliriz. Daha fazla rahatlık için, Android akıllı telefonlar ve tabletler için ChatRandom uygulamasını kullanabilirsiniz.

  ChatRandom’a benzer işlevselliğe sahip platformlar ararsak, kesinlikle Shagle‘ı kaçırmamalıyız. Bu iki sohbet ruletinin işlevleri, ayarları ve hatta kısmen tasarımı benzerdir. Geliştiricilere göre aylık Shagle kullanıcı sayısı 3 milyonun üzerindedir. Ve her gün 100 binin üzerinde kullanıcı siteyi kullanmaktadır. Shagle ile benzeşleri arasındaki belki de tek önemli fark, sanal hediyelerin varlığıdır. Bunun gerçekten önemli bir işlev olduğu söylenemez. Ancak iletişimi biraz çeşitlendirmeye yardımcı olur ve sempati göstermenin bir başka yolunu sunmaktadır.

  Anonim görüntülü sohbetten daha fazlasını elde etmek isteyen kullanıcılar Emeraldchat‘i bir düşünmelidir. Sohbet ruletinin temel işlevlerine (metin ve görüntülü sohbet) ek olarak, Emeraldchat şunları sunmaktadır: eşleşme sistemi, fotoğraf ve medya paylaşımı, grup sohbetleri ve çok daha fazlası. Ve burada her kullanıcının bir “karması” vardır. İyi bir karmanız varsa, sistem sizi diğer insanlarla daha sık bağlayacaktır. Ancak düşük karma ile başarılı bir tanışma şansı gözle görülür şekilde azalır. Bu şüpheli kullanıcıları filtrelemeye yardımcı olan oldukça ilginç bir yaklaşımdır. Bu arada, web sürümü akıllı telefonlar ve tabletlerle iyi çalışıyor olsa da Emeraldchat geliştiricileri şu an aktif olarak iOS ve Android için resmi bir uygulama geliştirmektedir.

  Gözden geçirmek istediğimiz son Omegle alternatifi ise; Chathub. Bu oldukça klasik bir web sohbetidir ancak aynı zamanda bazı ilginç özelliklere de sahiptir. Öncelikle, dil ve cinsiyet filtreleri bulunmaktadır. İkincisi, site mobil cihazlarda çalışacak şekilde uyarlanmıştır. Mobil sürüm, uygulamanın yerini alma kabiliyetine sahiptir. Üçüncüsü, denetime oldukça dikkat edilir. 13 yaşından büyük çocuklar bile siteyi ebeveyn izni ile kullanabilir. Chathub’ın küçük ama çok kullanışlı bir özelliği daha var — bir eşleşme filtresi. Etkinleştirirseniz, sistem sizi daha önce iletişim kurduğunuz kullanıcılara yeniden bağlamamaktadır. Bu arada, bu işlev oldukça kullanışlıdır. Gerçekten de en kalabalık görüntülü sohbetlerde bile daha önce iletişim kurduğunuz kişilere yeniden bağlantı kurulması meydana gelmektedir.

  Kızlarla Omegle alternatiflerini neden denemelisiniz

  Modern bir insanın temel değerinin zaman olduğundan eminiz. Ve Omegle görüntülü sohbetinde kabul edilemez miktarda zaman harcayabilirsiniz. Burada kadın erkek oranı yaklaşık olarak eşittir. Bu durumda sistem yüzde elli ihtimalle sizi sizinle aynı cinsiyetten insanlarla bağlayacaktır. Bu nedenle potansiyel bir çift arayışı iki kat daha uzun sürer.

  Öncelikle cinsiyet filtresinin olduğu sitelere daha yakından bakmanızı tavsiye ederiz. Ancak bunun tüm sitelerde kusursuz çalışmadığını unutmayın.

  Tabii ki, Omegle’den asla uzak durmamalısınız. Hala yabancılarla sohbet etmek için harika bir platformdur. Evet, benzerlerinden çok daha az kullanışlı işlev ve imkanı olmasına rağmen kullanıcı sayısı oldukça yüksektir. Pandemi süresince, çevrimiçi kullanıcı sayısı genellikle 30 bini aşmaktadır. Bu nedenle, kesinlikle ilginç partner bulma sıkıntısı bulunmamaktadır. Bu arada, ilgi alanlarına göre bir arama bile mevcuttur. Bu, partnerleri en azından kısmen filtrelemeye ve iletişim kurmakla daha çok ilgileneceğiniz kişileri bulmaya yardımcı olur. Belki de bu sizin amaçlarınız için yeterli olacaktır. Değilse bile, size beş harika alternatif sunduk. Zevkle değerlendirin!

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ