Yeni profil mesajları

sa hocam kolay gelsin nette bir arkadaşla konuşurken lazeri geliştirdiğini ve farklı bir sistem oldugunu söyledi detaylarını vermedi am Diyot lazerde en fazla 808 nm olur dedi arkadaşın yaptığı 15 watt 1064 nm çıkardığını söylüyor 450 nm lik mercek . Ve prizma ile dedi araştırdım fazla bir şey bulamadım dalga boyunu yükselttiğini belirtti bir fikriniz var mı hayırlı günler
merhaba

Otomasyon konularinda calistigim firmada deste ihtiyacimiz var freelans olarak.
İlhilenirmisiniz
babeko1
babeko1
Ne gibi bir destekten bahsediyoruz acaba? Faaliyet alanı ve kabaca ne gibi işlerden bahsettiğimizi bilirsek ona göre bir şey söyleyebilirim. İyi çalışmalar.
hocam merhaba, eplan yükledim fakat sembollere tıkladığım zaman boş bir sayfa çıkıyor, sembollerde hiç bişey göremiyorum. yardımcı olur musunuz?
avast
avast
Ekran görüntüsü atarmısın?
I
ibraibra
hocam nasıl ekran görüntüsü atabilirim?
Merhaba ,

Sayın hocam Fabrik Elektrik Projesi Hk. başlık için için örnek proje gönderecektiniz ozturk.emre@mail.com adresime atabilirmisiniz.

Selamlar ...
iyi günler hocam. yeni bir katılımcı olarak manyetik alan ilgili bir sorum olacak. uzUN zamandır manyetik alan ile ilgili araştırma yapıyorum. şimdi bir telden geçen manyetik alan 2ki/d ilebulunur. yani uzaklığa göre ters orantılı. peki ya selenoid bobinler, onlarda uzaklığa göre aynı formilden mi bulunur. hocam rahatsızlık vermediysem biligniz dahilinde ise paylaşırmısınız

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
98,904
Kullanıcılar
371,631
Son üye
ekemenilknur

Yeni Konular