Yeni profil mesajları

A
ayşe mut
Vestel NT 540A HGE NO frost buzdolabımın kapısını açtığım anda kapasamda açık kalmış gibi alarm ötüyor ve aynı anda göstergedeki soğutma çubukları düşüyor ayarladığım yere gelince alarm susuyor soğutmasında problem yok servis motor sıkışmış bu konuda bilgisi olanlar lütfen yol gösterirmisiniz
ee trafo ile ilğili şöyle diyeyim trafo primer tel çapı 1,20 lik sekonder kablo 4 bir kablo ile sardım 2 sipir şu varki ben bunu şöyle istiyorum çıkışından 100 anper versin istiyorum ama nüvesi ısınmasın eğer yardımıcı olursan çok teşekür ederim birde trafo nüve in yapısını söylememe gerek var mı
selamun aleyküm hocam bi elektrikli bisiklet akü konusuna yorum yapmışsınız size bir sorum olacak

volta vsc
48V14Ah akü​
kullanıyor fabrika çıkışı bunu en verimli hale nasıl getirebilirim aküler ölüye yakın lityuma veya daha kaliteli bir aküye geçişte amper yükseltme gibi konularda önerinizi almak istiyorum
hasanhozcan42
hasanhozcan42
500 600 e aynılarını alabiliyorum bu beni kurtarır ama uzun ömürlü olmasını istiyorum
hasanhozcan42
hasanhozcan42
jel akü biliyorsunuz eski bir teknoloji konuda geçen solar sistemlilerde kullanılan yeni teknoloji akülerden uydurma imkanı var mıdır
serkan_48
serkan_48
Jel aku olur. Ayni amper degerlerine yakin ve akulerin bulundugu alana sigan olculerde bulabilirseniz olur. Jel akuler dip kullanima daha uygun oldugu icin daha verimli kullanabilirsiniz.
HAYIRLI İŞLER Birde ustam yeni model arcelik dijital bulaşık makinasında altta siyah zaman şalteri var çalışınca tık tık dönüyor görevi ney bilmiorum birde sagında fan var ne işe yarayıp görevlerini biliyosanız yardımcı olurmusunuz ben cözemedim
Merhaba Arkadaşım 2018 ylında bir uygulamayla uraşmışşın metre ve dakikadaki hız programı nasıl çözdn saygılarımla c235 sayıcısı hedef metraja geldıgınde kesım yapmak ıcın kulladım ustam.spd komutunuda anlık m\dk kullandım.spd komutunda dort ıslemlerı ben floatıng poıntte cevırınce duzeldı.yardımlarınız ıcın tesekkur ederım uygulama bıtınce ınsallah burda sızınle paylascagım .ıyı calısmalar
iyi akşamlar. İzin verirsen senden bir ricam olacak Makita RT 0700c yi nereden aldığını 0535 478 28 28 e msj veya Çağrı atarsan ben size dönerim. Yardımlarınız için Şimdiden çok teşekkürler
acs 800 ve 810 sürücülerinin devreye bağlanması ve programlarıyla alakalı bilgi almak istiyorum..elinizde döküman nar mı..?
teşekkür ederim..

Sponsor Bağlantı