kanyak

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Ustam çamaşır makinesi motor u nu modifikasyon yaparak 12voltta çalıştırmak mümkün mü bir arkadaş yaptım diyor bizimikan
    Kandırıyor
    kanyak
    kanyak
    12v u inverter ile 220 ye yükseltmesi gerekiyor. yoksa mümkün değil
    öncelikle merhaba ,
    arçelik 5056- buzdolabımız var sanırım s6 arızası var sıtede sızın yukledıgınız resetleme ıle dolabı resetlıyoruz herhangı blr led yanmadan unlem ısaretı cıkıyor kompersor ve fan devreye gırıyor ve dolap çalısıyor
    yarım saat falan calıstıktan sonra alltan yukarıya dogru 6. led yanarak dolap duruyor .
    lutfen yardımcı olabılırmısınız ne yapmalıyım yada hangi parcayı değiştirmeliyim
    Mrb benim makine beko 2314 be makinenin on yikama lambasi surekli yanip sonuyor ve baslama tusu hicbir sekilde islev yapmior...Resetlrme yapsam duzelir mi acaba birde onu nasil yapacagim bilgi verir misiniz ?
    kanyak
    kanyak
    makineyi kapatın. başla tuşunu basılı tutarak program düğmesini bir tık sağa A konumuna getirin. ışık yanıp sönünce elinizi çekin ve program düğmesini L pompa konumuna alın. Başla dur düğmesine bir kere basın hangi ışıklar yanıyor onu söyleyin
    Selam Baymak 80 lt termosifonumuz var min eko ve max seçenekleri var şuanda sadece max seçeneğinde çalışabiliyor kendim ne yapabilirim. Servisçi maliyetli dedi 45 lira servis ücreti alıp gitmiş Ne yapayım?
    kanyak
    kanyak
    ısıtıcı yüzeyince aşırı kireç var veya termostadınız arızalı. söküp bakılması gerekiyor.
    kolaygelsin kanyak kardeş.ben gebze-kocaeli den Hasan .arçelik 5500 oçm bir sorun var.başla butonuna basınca makina çalışmaya başladığı anda dur pozisyonuna geçiyor.ayni durum denedikçe devam ediyor.elimde iki kart daha var onları takınca ayni sorun devam ediyor.POMPA REZİSTANS VE MOTOR SAĞLAM.Presostat sağlam.kilid elimde olmadığı için deneyemedim.
    merhabalar, size daha önceki yazılarınızdan okuduğum bi konu ile alakalı birşey sormak istiyorum, arçelik g7865 modelinde bir termosifon var ölçtüm rezistansı patlak yeni rezistans aldım, sizin yazınıza göre ###Göbekte birtane vida var ise G5 ısıtıcı diye geçer ### bu rezistansı nasıl değiştiririm bilgi verirmisiniz...
    teşekkürler...
    kanyak
    kanyak
    öncelikle suyu boşaltın tek vidayı söküp ısıtıcıyı içeri doğru ittirdiğinizde yerinden çıkacaktır. contayı da değiştiirp kırmızı sıvı conta ile takmanız sağlıklı olacaktır
    turgutcan22
    öncelikle teşekkür ederim, bilgi için, kırmızı sıvı contayı, nereye sıkıcam siyah contanın içinemi, kazana temas eden dış yüzeyine mi ?
    kanyak
    kanyak
    kazana temas eden dış yüzeye
    mrb wmg 7025 hortpont ariston camaşır makıman seçtigim programlarda yıkamıyor bazı programlardandan 15 dk geçtikten sonra calışıyor yeni taşındım beyni karışmış olabiirmi asıl resetlerim ve camaşırları temiz yıkamıyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunz
    Merhaba. Arçelik 5194nf buzdolabı kullanıyorum. 3 ay önce buzlarını erittim rezistansları kontrol ettim ısınıyordu. Bu sabah fanın buza sürtme sesiyle uyandım. Acaba kontrol kartında veya sensörlerde sıkıntı olabilir mi? 5192 modeli için hazırlanmış olan tamir kitinin 5194 modeli için olanı var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri