Zil çalıyor ama konuşulmuyor

kabloları kontrol edin kablo ahizeden ahizeye mi gidiyor yoksa buattamı bağlantı yapılmış kesin tesisatta sıkıntı var, alt ve üst komşunuzda sıkıntı yoksa ise

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bende bir sorunu paylaşmak istiyorum.Dairemde KUMTEL kapı telefonu var. Dış kapıdan zie basıldıgında odalardan az duyuyorum. Cıhazın içinden ayar, vs. yapmak.direnç kondansatör değiştirmek gibi veya paralel zil bağlamam mümkünmüdür.
aynı problem bizde de var, akıllı sistem olacağına eski tip zil osaydı, iki iletken, bir trafo, bir de kanarya sesli zil olurdu, bozuldumu değiştirmesi kolay olurdu :)

Nade diaconlu zil tesisati icin 4 kablo cekilmesi yeterli kablolarin 1i hasarli olabilir kapi panelindeki mic. Arizali olabilir oncelikle ever garantide ise servis isteyin ucretsiz degilse sirasi ile sizin subeyi sokun santrale santral yok dis panel santral oraya direk baglayin deneyin

Baglantidaki kablolar ya katlardan merdiven saganligindan gecer yada subedeb subeye gecer arizayi arayip bulmak biraz ustalim ister her katta elinizdeki sube ile deneme yaparak gideceksiniz zaten 4 daire

Bende bir sorunu paylaşmak istiyorum.Dairemde KUMTEL kapı telefonu var. Dış kapıdan zie basıldıgında odalardan az duyuyorum. Cıhazın içinden ayar, vs. yapmak.direnç kondansatör değiştirmek gibi veya paralel zil bağlamam mümkünmüdür.

Hocam merhaba
Kumtelin hem icinde hemde santralde ic zil dis zil ses ayari var max. Da ve ses az geliyorsa sube degismesi gerekir cok pahali bir urun degil yanlis bilmiyorsam 80 tl gibi

Merhaba arkadaşlar Bizim apartmanda NA-DE marka görüntüsüz diafon sistemi var diğer daireler normal çalışıyor Benim dairede ki şubeden zil butonlarının bulunduğu panoya ses gitmiyor, aynı yerden konuşulunca Benim daireme ses geliyor. Bunun arızası ne olabilir. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Teşekkürler.

Calisan bir daireden subeyi sok senin dairene tak calisirsa senin sube arizalidir. Ayni ariza devam ederse kablo baglantilarinda sorun vardir

Audio bağlantısında problem olduğunu zannetmiyorum, öyle bir problem olsa sizinde sesiniz gitmezdi aşağıya cihaz içerisindeki swichte olabilir onu kontrol etmeni tavsiye ederim

Aşağıdan konuşurken Büton paneline basıp ta öylemi konuşuyorsunuz yoksa basmadan mı konuşuorsunuz? Kullanım kılavuzunda detaylarını vermesi gerekiyor. Model tıp no ile neda nın internet sitesinden araştırabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri