Zelio soft kablo sorunu

sayın arkadaşlar bu konuyu başka bir bölümdede açtım, yöneticilerin affına sığınarak burdada tekrarlamak istiyorum
sayın arkadaşlar zeli soft kablosu var usb girişli bir arkadaşla araştırdır driwer falan indirdim ama kablo işe yaramıyor, aktarım yapamıyorum. sorun nedir sizce çözüm bulabilirseniz memnun olurum.wın 7 64 bıt.
umarım bu sorunu beraberce çözebiliriz, hayırlı çalışmalar...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.

sayın arkadaşım bu sayfa yabancı bır sayfaya yönlendiriyor, birde üyelik istiyor. malüm yabancı dil.
birde şunu söylemek istiyorumki ben başka sitelerden driverlerı ındırdim ama yıne kabloyu takıyorum am yıne bir şey yok, zaten bu programı ındırcem diyede yeteri kadar virüslerde bulaşmış oldu. arkadaşlar çözümünüz nedir başka

Selam Bekir bey,

Zelio Akilli roleye baglanmayi Windows Xp isletim sistemi yuklu bir makinada denerseniz sorunu cozulur.

Iyi Calismalar.

GCS Otomasyon
www.gcs-soft.net
canerc@gcs-soft.net

sayın arkadaşlar verdiğiniz linkleri denedim,problem çözülmedi aksine pc ye program hariç her şey indi artık pc değişik görünümler kazandı. herkese teşekkürler, zaman ayırdıkları için. galiba bu sorunu çözemicem

sayın arkadaşlar bu konuyu başka bir bölümdede açtım, yöneticilerin affına sığınarak burdada tekrarlamak istiyorum
sayın arkadaşlar zeli soft kablosu var usb girişli bir arkadaşla araştırdır driwer falan indirdim ama kablo işe yaramıyor, aktarım yapamıyorum. sorun nedir sizce çözüm bulabilirseniz memnun olurum.wın 7 64 bıt.
umarım bu sorunu beraberce çözebiliriz, hayırlı çalışmalar...
merhaba
anladığım kadarıyla usb to rs232 driverlarını indirmişsin. transfer/communication configiration/com port u kontrol et. yanlış com port seçili olabilir. COM7(usb) gibi seçenek sunması lazım eğer driverın doğru ise tabi.

değerli arkadaşlar, ben bu kablo sorununu çözemiyorum, istanbuldan cevap yazabilen varsa ona getireyim bu sorunu çözerse çok memnun olurum. yoksa laptobuda zelio yuda kırma seviyesine geldi bu iş.

arkadaşlar kolay gelsin. schneider marka zelio SR3 B261BD modelini kullanıyorum. plc programını atmam için kablom mevcut fakat programda comminucation kısmında sadece "com port 1" var bağlantıyı sağlamak için bildiğim kadarıyla com29 olması gerekiyor. 64 bit için driverlar var fakat 32 bite göre yok forumlarda okuduğum kadarıylada 32 bit için herhangi bir driver yüklemeye gerek yokmuş ama ben bağlanamıyorum :S windows7 started yüklü. yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar merhaba
zelio lojic akıllı röleler ile bağlantı kurmak için (win 8- 64 bit) program hayırlı işler aktif olarak kullanıyorum kaynak schneider müşteri destek merkezi herkese hayırlı işler

Ekli dosyalar

• usb2com zelio driverx64.zip
    355.2 KB · Görüntüleme: 98

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri