volcanoos

Katılımcı Üye
Zelio Soft 4.3 (Son Versiyon) ZelioSoft2_V43.rar

rar şifreleri www.kontrolkalemi.com

Ekli dosyalar

• Zelio Logic Kullanım Klavuzu.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 3,857
  • Zelio Logic Panorama.rar
    469.6 KB · Görüntüleme: 2,129
  • Zelio Logic Katalog.rar
    675.9 KB · Görüntüleme: 1,855
  • Zelio Logic Uygulamalı Örnekler.rar
    631.8 KB · Görüntüleme: 3,213
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
zelio plcler için haberleşme kablom var fakat bağlanamıyorum.kablom usb girişli elimdeki driverı kurdum fakat olmadı.Hala haberleşme hatası veriyor.Elinde bu driver programı olan varsa gönderebilir mi vaya problem ne olabilir?

arkadaşım bensana istediğin paroğramı göndercem ok
indirip çizip gön

zelio logic programını indirdim ama kullanmayı bilmiyorum çizmeye çalışıyom ama contakları çizemiyorum

zelio logic programını indirdim ama kullanmayı bilmiyorum çizmeye çalışıyom ama contakları çizemiyorum

istediğiniz kontağın üstüne farenin sol tuşuna basılı tutarak çizim alanına sürükleyiniz. açık kontağı kapalı kontak yapmak için de sol tuşa tıklarsınız. zelio programlaması ladder ile basit bence. eğer kumanda devre bilginiz varsa bir iki uğraştan sonra alışacaksınız. daha kapsamlı açıklamalr için üstteki mesajlarda kullanım kılavuzu var. onu indirip inceleyin. iyi çalışmalar

mtelektrik, Zelio programı 1 nolu mesajda mevcut. Ama zelio'da program yapan arkadaşlar birkaç tane detaylı örnek program koyabilirse memnun olurum. Zelio yu öğrenmek için acil ihtiyacım var.

zelionun driverını arayan arkadaşım buldun mu? bulamadıysana bana bi mailini yaz ben de sana yollim :)

zelio da tımer preset degeri lcd ve tuşlardan nasıl değiştirilir

zelio nun eski versiyonlarını v1.2,v2.2 yi windows 7 de çalıştıramadım..heralde uyumluluk sorunu var demi?
virtul box la 7 nin içine xp kurdum zelio yuda oraya kurup ordan çalışıyorum..
öğrenmeye eskisinden başladık ama yavaş yavaş yenisini kullanıyorum artık...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri