Zelio Akıllı Röle program ve kullanım klavuzu

mesutelb

Onursal Üye
Onursal Üye
Yeni başlayanlar ,elinde PLC olmayıpta PLC programlamayı öğrenmek isteyenler için:
Akilli röleler, akilli çözümlerin elektrik baglantilarini basitlestirmek için tasarlanmistir. Bir akilli röleyi kullanmak son derece basittir.
Esnekligi ve performansi sayesinde kullanicilar zaman ve paradan
önemli miktarda tasarruf saglar.

Ekli dosyalar

• Zelio Kullanım Kılavuzu.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 226
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Teşekkürler Mesut

teşekkürler zaten bende bunu arıyodum çok iyi geldi ...

teşekkurler emeğine sağlık...

eser türkçe imiş.çok teşekkürler. ancak zelio hakkında bazı suallerim olacak.bilgisi olanların cevap vermesini rica ediyorum..

a- büyük karakter ve küçük karakter ne anlama geliyor..? (örnek; M1-m1, )
b- elimde bir adet zelio var ve aktif durumda. fakat programında A1 ve A2 başlangıç harfleri var. yine elimde başka bir zelio var (pratik yaptığım) fakat A harfini çıkaramıyorum.
c- örnek bir zelio programı yazarmısınız. şartlar şunlar; 2 adet analog giriş var. bu iki analog giriş birbirinden farklı yerlerden gelmekte. rölenin yapacağı iş, 2. çıkışın voltajını 1. girişe eşitlemek.
d- A1----------------------------------TT1
A2----------------------------------TT2 bunun anlamı nedir...
yardımlarınız için teşekkürler

tşk arkadaşım şmdi indiriyorum inşallah birşeyler öğrenirim

zelıo ları programlama hakkında bılgı ve dökumana ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım saygılar...

arkadaşlar merhaba ben plc ve akıllı rölelerin programlama dili ile ilgili aydınlatıcı bilgi arıyorum elinde olan varsa lütfen ekleye bilirmi ben programa yeni başlayacağım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri