Zelio Akıllı Röle program ve kullanım klavuzu

• Konbuyu başlatan mesutelb
  • Başlangıç tarihi

mesutelb

Onursal Üye
Yeni başlayanlar ,elinde PLC olmayıpta PLC programlamayı öğrenmek isteyenler için:
Akilli röleler, akilli çözümlerin elektrik baglantilarini basitlestirmek için tasarlanmistir. Bir akilli röleyi kullanmak son derece basittir.
Esnekligi ve performansi sayesinde kullanicilar zaman ve paradan
önemli miktarda tasarruf saglar.

Ekli dosyalar

• Zelio Kullanım Kılavuzu.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 219
  • Beğen
Tepkiler: Hgom

Klavyeah

Üye
Sağol Mesut Kardeş Ellerine Sağlık

Murat

Site Yetkilisi
Teşekkürler Mesut

semih_turna

Üye
teşekkürler zaten bende bunu arıyodum çok iyi geldi ...

poseidon_59

Üye
eser türkçe imiş.çok teşekkürler. ancak zelio hakkında bazı suallerim olacak.bilgisi olanların cevap vermesini rica ediyorum..

a- büyük karakter ve küçük karakter ne anlama geliyor..? (örnek; M1-m1, )
b- elimde bir adet zelio var ve aktif durumda. fakat programında A1 ve A2 başlangıç harfleri var. yine elimde başka bir zelio var (pratik yaptığım) fakat A harfini çıkaramıyorum.
c- örnek bir zelio programı yazarmısınız. şartlar şunlar; 2 adet analog giriş var. bu iki analog giriş birbirinden farklı yerlerden gelmekte. rölenin yapacağı iş, 2. çıkışın voltajını 1. girişe eşitlemek.
d- A1----------------------------------TT1
A2----------------------------------TT2 bunun anlamı nedir...
yardımlarınız için teşekkürler

skoper75

Üye
tşk arkadaşım şmdi indiriyorum inşallah birşeyler öğrenirim

osman kocabaş

Üye
zelıo ları programlama hakkında bılgı ve dökumana ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım saygılar...

burkal

Üye
arkadaşlar merhaba ben plc ve akıllı rölelerin programlama dili ile ilgili aydınlatıcı bilgi arıyorum elinde olan varsa lütfen ekleye bilirmi ben programa yeni başlayacağım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
113,957
Kullanıcılar
417,848
Son üye
Yaltin

Yeni konular