Zayıf akım hk.

sdag

Üye
Arkadaslar merhsba, mal alımına cıkacagız ama once sıze danısmak ıstedım. Fabrıkada 25 adet data prızı var, hatları asagıdabtoplanmıd. Bu prozlerın hepsıne pc baglancak ve bırbırı ıle ağ ı ve her bırınde ınternet olsun ıstenıyor. Kabınde kı baslıca kalemler ne olacaktır? Daya konusunda zayıfım danısmak ıstedım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu kullanıcılara normal evimizde kullandığımız adsl ulaştırılacaksa modemi switchle çoğaltıp switchdende kullanıcılara bağlantı sağlanır. Sonrasında ağ kurulumu yapılır işlem tamam olur. Fiber internet hattınız varsa zaten alt yapı ekipleri fiberi sonlandırıyorlar. Size kalan yine switche ulaştırılmış fiber hattı cat6 lar ile kullanıcılara ulaştırmak.

Arkadaslar merhsba, mal alımına cıkacagız ama once sıze danısmak ıstedım. Fabrıkada 25 adet data prızı var, hatları asagıdabtoplanmıd. Bu prozlerın hepsıne pc baglancak ve bırbırı ıle ağ ı ve her bırınde ınternet olsun ıstenıyor. Kabınde kı baslıca kalemler ne olacaktır? Daya konusunda zayıfım danısmak ıstedım

Sistemin kurulumunda birsürü detay var bunu bu şekilde sorduğunuza göre yaptırmanız mümkün görünmüyor. Firmalardan teklif alın ve projelendirme isteyin. Hem fiyatları görmüş olursunuz hemde çözüm alternatiflerini. Destek almanız şart.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri