Zamanlayıcı / Sayıcı Çalışması

Buyukcakir

Üye
Hayırlı günler, bir problem içindeki zamanlayıcı veya sayıcı görevini yerine getirdikten sonra belli bir sayıya kadar sayar ve durur. Zamanlayıcı veya sayıcıların tekrar çalışabilmesi için ne yapılmalıdır? Bu işlem nasıl yapılır? Bu konu ile ilgili ihtisas sahibi kişilerden görüş istiyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Hayırlı günler, bir problem içindeki zamanlayıcı veya sayıcı görevini yerine getirdikten sonra belli bir sayıya kadar sayar ve durur. Zamanlayıcı veya sayıcıların tekrar çalışabilmesi için ne yapılmalıdır? Bu işlem nasıl yapılır? Bu konu ile ilgili ihtisas sahibi kişilerden görüş istiyorum.
Reset komutu .

elinizde cihaz mı ? var
varsa kimliği ve fotosu
diğer yazılım mı ?
yapmak istiyorsunuz ?

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular