Zaman sayacı bağlantısı

Araskara

Üye
Herkese merhabalar.
Nette aradım. Bulamadım bu modeli. Daha sonra burayı keşfettim inşallah yardımcı olabilecek bilgiye sahip abilerimiz vardır. Zaman sayacı bağlantı şeması ve sayacı ekledim bunu Nasıl bağlıyoruz yardımcı olabilirmisiniz ? Faz nötr verip bir lamba yakmak amacım sadece. denedim oacaba bağlantı hatasımı yapıyorum ?
Bağlantı şemasında 24 volt ile birde 220 ile şemaları var.
220 de çalıştırmak istiyorum ayrıca besleme gücü A1 ve A2 yazıyor kullanma kılavuzunda.

18-16-15
A3-A2-A1 giriş ve çıkışları.

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    1 MB · Görüntüleme: 59
  • image.png
    image.png
    998.7 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
A1.A2 den 220 volt verıyorsunuz,normal zaman rölesı fonksıyonu için (TMR) 1. nolu siviç en üstdeki ON da,zamanb süresi isteğine göre diğer dipsivicleride ON a alın.

A1 ve A2 ye aynı anda faz mı veriyoruz. ? Buna nötr girmiyormu

hayir a1 a2 faz ve notr veriyorsunuz
yanlis hatirlamiyorsam a1 ve a3 24v ver'rsen'zde .ali;iyor

Zaman ayarı tamam Röle çekiyor ama yanmıyor.. 15 ve 16 nolu uç Nasıl kullanıyoruz anlamadım gitti bunu.

15 e faz ver 18 den cık lambaya bagla sonra lambanın dier ucunu noture bagla zaman dolunca lamba yanar

Yine çıkış vermiyor zaman ayarı 5 saniye ayarladım yine olmadı

Bak kardes 15 no uca fazi ver 5 saniye sonra yansin diyosan bir kontrol kalemiyle 5 saniye sonra 16 dami 18 demi enerji var bak enerjili ucu lambaya bala lambaya bide notur bala olsun a1 ucunada bir anahtar bala reset yapman gerek islemi tekrarlaman icin

Sent from my LG-H735 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

16 sürekli çıkış veriyor kapanmıyor. 18 çıkış vermiyor. Reset yapıyorum ama yok..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri