ben ekts'de bunu kurdum devir daim olmuyor yani bir yöne devamlı dönüyor. Peki bir şekilde 3 sanıye sağa çevirse de 3 saniye bekleyip tekrar sola dönmeye baslasa... Nasıl yapabiliriz .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Çizim harika hocam bana bu şekil yıldız üçgen bağlantı şeması lazım tek zaman rolesi motor korumalı bunda oynama yapıp gönderme şansın olabilirmi çok önemli benim için tşkler

Çizim harika hocam bana bu şekil yıldız üçgen bağlantı şeması lazım tek zaman rolesi motor korumalı bunda oynama yapıp gönderme şansın olabilirmi çok önemli benim için tşkler

olur ****
bu şemada otomatık sistem mevcut.2 zaman rolesı kullanıyoruz. elektırık kesılıp geldıgınde kendı otomatık devreye gecıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
saolun abilerim vermiş olduğunuz bilgiler için ben bu bağlantıya bakayım dedim bakamadım heralde yeni üye olduğum için

arkasaşlar bu devre bana da lazım bu devrenin doğru olanını gönderirmisiniz ben yukardaki dosyaya url ye baktım açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar heralde yeni üye olduğumdan bilmiyorum tam olarak

Ekteki şemayı kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• EMO.rar
    116.9 KB · Görüntüleme: 123
Sayın fahri yetiş hocam,

izninizle paylaştığınız bağlantı resminde küçük bir düzeltme yapacağım.

Yıldız-Üçgen.JPG

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri