Zaman rölesi tavsiyesi

Zeybek teşekkür ederim, aradığım cevabı aldım, peki o flaşör tipten bir taneyle işi halledebilir miyim yoksa 2 tane mi almalıyım, maliyet konusunda sıkıntı yok, kaliteli olmalı. Mesela Omron h3ds-fl diye bişey var ondan kaç tane almalıyım? Cevap verebilirsen çok sevinirim

Bahsettiğiniz röleye, google den arayıp bakdım.39 sahıfelık data shett i var::))
flinker modunda sorununuz çözebileceğinize inanıyorum..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ETM442 referansli ENDA zaman rolesi ile milisaniyeler mertebesinde islem yapabilirsiniz. 1 tane almaniz yeterlidir.

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

entes flaşör röle ile işini rahatlıkla çözebilirsin

selam arkadaşlar burada harikalar yaratılıyor, bir harikayadaa benim ihtiyacım var 30 40 50 yada 100w bir ampulü akşam saat 5-6 civarında yakıp gece 12 civarı kapayacak bir sistem varmıdır yardımcı olursanız çak sevinirim.

saygılarımla.

selam arkadaşlar burada harikalar yaratılıyor, bir harikayadaa benim ihtiyacım var 30 40 50 yada 100w bir ampulü akşam saat 5-6 civarında yakıp gece 12 civarı kapayacak bir sistem varmıdır yardımcı olursanız çak sevinirim.

saygılarımla.
zaman saati ile çok kolay yaparsın
google amcada aradığında çeşitlerini bulursun
vnluc.jpg

ENDA nin EDT2412 referansli RTC li modeli Gercek zaman saatini icerir ve ampulunu hafta ici baska, hafta sonu baska saatlerde acip kapatir. Bu cihazin bir de sicaklik gosterme ve kontrol edebilme kaabiliyeti de vardir.

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arkadaslar sizlere bi sorum olacakk iki zamn röleli bi lamba devresi cizmem gerek ve soro su sekilde 1 zaman rölesi lambayı yakacak ve ardından 2 zaman rölesi devreye girecek ve oda aynı lambayı yakacak ve 2 zamn rölesi devrden cıktıgında lamba tamaman sönecek not ik zamn rölesi tek basınada lambayı yaka bilecek bana yardımcı olursanız seviirim yeni üyeyimm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri