Zaman Rölesi İle Dış Aydınlatma

BU işin en büyük çözümü astronomık zaman saatı. göze falan gerek yok istediğin sehrın kordınatlarını gir. o gerekeni yapıyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
mrb asronomik zaman rolelleri var ldr kullanmana gerek yok bulunduğun şehrin plaka kodunu giriyosun o astronomik zaman rolesi ona göre çalışıyor

en mantıklısı işiga duyarlı olması

astronomik zaman röleleri bu iş için ideal

Ya bana bırılerı resımlı baglantısını maıl olarak atabılırmı yapılısı vıdeolu ve resımlı baglatı seması ıcın sımdı den tesekkur ederım arkadaslar ,

zaman rölesinin no ucundan kontaktöre a1 ucuna git a2 ucunu nötre ver kontaktörün 135 uclarına ister 220 ister 380 ver 246 uclarına lambalara götür

Astronomik zaman rölesi en iyi ekipmandır. Fotosel röle stabil çalışamaz. Çünkü gördüğü tek şey ışıktır. Gece karanlığında otomobil farı değse bile aydınlatmayı söndürür. Entes DTR-20 serisini öneririm. Plaka kodu girmeden direkt olarak şehir adı var.

merhabalar
entes yeni bir model çıkardı yerel saat olarak istanbulu seçtğinizde o kendi ayarlıyor gün uzama ve kısalmalarını

Ya bana bırılerı resımlı baglantısını maıl olarak atabılırmı yapılısı vıdeolu ve resımlı baglatı seması ıcın sımdı den tesekkur ederım arkadaslar ,
Bağlantı şeması gayet basit programlaması biraz oyalayıcıdır. Kılavuzunda tüm bilgi var;
http://www.entes.com.tr/dosyalar/DTR_10_14_TR-A4338 R8.pdf

Diğer Entes astronomik röle modellerinin kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsin.
http://www.entes.com.tr/ast_zaman_role.asp?livecatID=5&livecataltID=30

Bizim buradaki parçacıya bunu sordum var mı diye? Bu parçanın varlığından haberi yok.:D

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri