@efsane04 aradın çizim budur

Ekli dosyalar

• idealstardelta.png
    idealstardelta.png
    11 KB · Görüntüleme: 63
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
efsane04 tam olarak ne için yardım istiyorsun?

bu forumda kimse bana bu konuda yardımcı olmuyor mu
e lektriksel bu hesaplamaları nasıl yapacağım bunu bilmiyorum kondansatör nasıl hesaplanır bunun matematik işlemi nasıl yapılır bunu diyorum 380 volt motor kondansatör hesabı diyorum

Son düzenleme:
MEGEP sayfasında,istediğiniz hertürlü bilgi
var.Boş kaldıkça,istediğizi okursunuz.Anla-
madığın kısımları buradan sorarsınız.

bu forumda kimse bana bu konuda yardımcı olmuyor mu
e lektriksel bu hesaplamaları nasıl yapacağım bunu bilmiyorum kondansatör nasıl hesaplanır bunun matematik işlemi nasıl yapılır bunu diyorum 380 volt motor kondansatör hesabı diyorum
Sayın @efsane04 konu yıldız üçgen devresi ve siz beni bu konuda aradınız lakin hızlıca konuşup kapattınız tam olarak ne istiyorsunuz zaman rölesi devreden çıkan devreyi paylaştım ister arayın detayları görüşelim ister mesaj hangisi uygun ise

Konu açamıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ileri geri yıldız üçgen kumanda devresi kuracam ileri butonuna bastıktan sonra stop butonuna basmadan geri butonuna basmak istiyorum sayın yaşlı uzman ustam hırçın 41 ustam yardımcı olabilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amaç nedir efsane04 arkadaşım.İleri giden bir arabanın durmadan geri vites yampası gibi bişey.

gerek kumanda devresiyle gerekse de plc programıyla yapılabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri