Zaman ayarlı 220 led

Anılbaba

Üye
İyi akşamlar. Bina dışına akşam 7'den sabah 7'ye kadar yanacak zaman roleli 20 metre şerit led koymayı düşünüyorum.. Silikonlu dış mekan 220 led koysam uzun süre dayanıklı olur mu?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi akşamlar. Bina dışına akşam 7'den sabah 7'ye kadar yanacak zaman roleli 20 metre şerit led koymayı düşünüyorum.. Silikonlu dış mekan 220 led koysam uzun süre dayanıklı olur mu?

kaliteli şerit led + vs gibi özellikli olması !!!
? saatte bir ara verilip soğutma söndürmenin yararı .
alüminyum köşebent profil üzerine serit ledleri
yapıştırırsanız ayrıcana alüminyum soğutucu görevi görür .

Neden zaman röleli. ışığa duyarlı yapsan daha iyi değil mi

benzetme .
eskiden sokak aydınlatmaları ışığa duyarlı idi şimdi zaman röleli.
panoya ( sensöre ) arabanın veya bir ışık vurduğunda ışığa duyarlı olduğundan tüm sokak aydınlatmaları sönüyordu sonra soğumaya geçiyor zararı vardı. bu önlemek için sensörü kola kutusunun içine konurdu .
amaç farkı ve teknoloji farkı

Bina dışı aydınlatma istedi ev sahipleri. 5 metre yükseklikte dış cephede yukarıya doğru ışık verecek. Sadece görüntü olsun güzel görünsün diye istiyorlar. Uzun süre götürecek birşey istiyorum zırt pırt ledi değiştirmek istemiyorum. :) En kaliteli led ve sensör kullanılacak zaten.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri