Yurtdışında Elektrik Mühendisliği Hakkında

Yurtdışında Elektrik Mühendisliği okumak nasıl olunur . orda güzel bir teknik üniversitede okuyup Türkiye'ye geri geldiğim zaman zorluk çekermiyim ? ya da iş bulma konusunda avantajım olurmu nasıl olur biraz yardımcı olabilirmisiniz ?

sn.Technical1967,
Yurtdışında uluslararası ölçekte kendini kanıtlamış bir teknik üniversitede okumak her zaman için bir artıdır.İş bulma konusunda tabi ki daha avantajlı olacağını arkadaşlarımdan biliyorum.Varsa imkanınınız bence bu konuda en iyisi Münih Teknik Üniversitesidir.
başarılar
iyi çalışmalar

Azerbaycan ve Romanya'da YÖK Denklikli ekonomik fiyatlarla tıp, diş hekimliği, mühendislik ve diğer bölümlere kayıtlarımız başlamıştır.Hayallerinizdeki bölümü ertelemeyin.Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.İskandinav Eğitim ve Danışmanlık(İskandinav Eğitim ve Danışmanlık)

Azerbaycan ve Romanya'da YÖK Denklikli ekonomik fiyatlarla tıp, diş hekimliği, mühendislik ve diğer bölümlere kayıtlarımız başlamıştır.Hayallerinizdeki bölümü ertelemeyin.Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.İskandinav Eğitim ve Danışmanlık(İskandinav Eğitim ve Danışmanlık)

bu nedir arkadaş googledan yurtdışında üniversite diye aratıp bulup reklam yapmak icin mi üye oluyosunuz hadi oldun bari batıdan bi üniversite deseydin ingiltere mesela

Aslında hangi üniversiteden mezun olmak önemli değil. ODTÜ'den de mezun olsan, yurt dışındaki bir üniversiteden de mezun olsan, işini bildikten sonra seni havada kapacaklardır. Başarılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri