Yurtdışı Şantiyesinde Çalışacak Otomasyon Proje Sorumluları

cakir

Üye
Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, yurtdışı şantiyesinde otomasyon proje sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere elektrik-elektronik-mekatronik-otomasyon bölümü mühendis,tekniker,elektrik öğretmenleri aranmaktadır.
İlgilenen arkadaşların aşağıdaki numaradan iletişime geçmesi rica olunur.

0 530 460 64 07

maaş 3000 usd varmı veya saat ücreti kaç dolar?yurt dışı şantiyelerine hele işin içinde kumanda mekatronik varsa ya chiler veya soğutma kuleleri %80 HVAC otomasyonudur genelde boyle oluyor onun için vereceğiniz para nekadar o işleri çok yaptım enkada supervisor düm 2 yıl önce arayın konuşalım 0541 6514942..

Bahsettiğim projelerde mekanik otomasyon,enerji otomasyonu ve aydınlatma otomasyonu olacaktır. Şantiyelerdeki elektrik ve mekanik firmaları bizim grup şirketlerimizdendir.
Ücret konusuna gelince, forumda bu tarz konuları konuşmak pek hoş olmuyor. Bu tarz konuları, görüşmenin ilerleyen zamanlarında karşılıklı görüşmelerde değerlendirmek daha uygun olacaktır.

Yurtdisi derken Rusya bahsediyorsaniz hem Rusca bilen hem Turkiyede Elektrik bulumu mezun rusya vatandasi arkadasimi tavsiye edebilirim

yurtdışı olarak belli bir yer varmıdır hocam şantiye hangi ülkededir acaba???

slm yurt dısı montaj ıslerınde ve vardıya elektrıkcısı olarak calıstım bu konumda ıhtıyac duyulursa terar calısmak ısterım maıl adresım [email protected] tel 05353508788

şu an bı fabrıkada bakımcı olarak çalışıyorum asıl meslegım elektronık otomasyon konularına meraklıyım ve az da olsa bılıyorum Bakım ve tamır olaylarını yapıyorum..554 843 63 24

Yeni mezun olcam bu dönem inşAllah deneyimsizim :) hangi ülke acaba ? ve deneyim arıyo musunuz ?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri