Yurtdışında çalışan elektrik ustalarını hangi şartlar bekliyor?

arkadaşlar dün türkmenistan da iş yapan bir şirketten iş için görüşme teklifi geldi.
ben daha önce yurdışına çıkmadım . yurt dışında çalışan elektrik ustalarının ortalama maaşları ne kadardır , veya orada ne şartlar da yaşayacaz , lütfen tecrübelerinizi bilgilerinizi benimle paylaşırsanız memnun olurum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadasim ilk once sana tavsiyem firmayi iyice arastirman adini yazarsan belki bende arastirip bir fikrimi sana soyliye bilirim.genelde ana firma olman buyuk avantaj santiyelerde ana firma altindaki taseronlar her zaman ana firmadan rahatlik olarak az imkanlara sahip olurlar.bide taseron firma parni aksatmamayi garanti eder ama vermeye bilir zamaninda iyi konus adamlarla ona gore bunlaraa hazirlikli ol.saygilar

teşekkürler verdiğin bilgiler için konuştum bugün firma ile param 2 ay içerde kalacakmış ve ana firma ama anlattıklarına göre hapishane gibi bir yer orası ama yinede gidecem alırlarsa para kazanmak için

pekı ne kadar verıyorlar yurt dışında maaşlar 1800 dolardan başlıyor bunu unutma bide maaşlar konusunda taviz verme derim bol şanşlar

vallahi daha konuşmadık maaş bende düşük maaşla yurtdışında çalışmak istemem tavsiyelerin için gerçekten sağol.

ya 1200 usd yı bulunda opun basınıza koyun ortalık cok kotu oldu cok allah cumlemızın yardımcısı olsun :(
------------------
cuneyt bana mutlaka ulas bı ıs durumu var cunkum 0 535 435 93 59 ok

Son düzenleme:
bende yurtdışında çalıştım ama saat ücreti veriyolardı 3 dolarla 3.8 dolar arasında değişiyordu sadece mühendis şef formen ler fix alıyordubildiğim

Yurtdışına gidiyorsan:
1:Cinsel hayatım hızlansın diyorsan asla ücrete bakma!
2:para kazanmak için gidiyorsan burada kazandığının en az 3 katını iste!
3: İşsizsen durma bas git(Firma seni nasıl satıyorsa sende firmayı oracıkda sat)
4: her zaman extralara açık ol ve yaptığın işi kimseye öğretme
5: Sakın bir yakının yada dostun vasıtasıyla gitme kötü olursun.

Denızlı de bır fırma; Israıl de 2.el makınaların montajı yapılacak bır tekstıll favrıkası için muhtelif elemanlar arıyordu. Konusmalarından şüphelendim, dostlarıma danızdım, ploıs arastırma yapmıs bu buro için. Herkesden, vıze masrafı için 250 tl talep ettıler. Sonradan duydum, buro bır gunde kayıp , magdurlar şehirde yürüyüş filan yapmış.
Lütfen, iyi arastıma yapınız..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri