Yurt dışı otel şantiyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı

vecivicivokke

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ben verdim bilgilerimi. Sirkete gittim gorustum. Sozlesme verdiler avukata verdim inceledi 1 2 maddede sikinti var dedi firma ile gorustu tamam sorun yok dedi. Imzaladim evraklari verdim. 2400 dolar yatirdilar. Aksilik olmazsa aybasinda ilk kafile ile gidiyorum. Hayirli olur insallah. Ama haklisim bir suru yere basvurdum. 500 dolar masraf odeyecen yok su kadar teminat odeyecen diye cok kazik yedim. Bu firmada simdilik sikinti yok. Telefon aldirdilar sifir hat ve hscb hesap actirdilar konsolosluga onaylatin verdiler. Tum bunlarin belgesini verdiler. Sen simdi boyle yazinca bende bi suphe duydum. En iyisi yarin avukata gidip tekrar sorayim.
Ömrü yurt dışında şantiyelerde geçmiş biri olarak söylüyorum Şartları gayet uygun . Kısmet deyip deneyin çok kafanızı karıştırmayın. Bu kadar bilgiyi mırın kırın etmeden vermeleri bile firmanın samimi olduğunu gösterir

cgryldz35

Üye
Ben verdim bilgilerimi. Sirkete gittim gorustum. Sozlesme verdiler avukata verdim inceledi 1 2 maddede sikinti var dedi firma ile gorustu tamam sorun yok dedi. Imzaladim evraklari verdim. 2400 dolar yatirdilar. Aksilik olmazsa aybasinda ilk kafile ile gidiyorum. Hayirli olur insallah. Ama haklisim bir suru yere basvurdum. 500 dolar masraf odeyecen yok su kadar teminat odeyecen diye cok kazik yedim. Bu firmada simdilik sikinti yok. Telefon aldirdilar sifir hat ve hscb hesap actirdilar konsolosluga onaylatin verdiler. Tum bunlarin belgesini verdiler. Sen simdi boyle yazinca bende bi suphe duydum. En iyisi yarin avukata gidip tekrar sorayim.
Ukrayna'da öyle bir iş ve ücret yok.

el_emek

Üye
Özelden yazdım bu arkadaşa ben gittim dedi devamı gelmedi . Böbrekleri kaptırdı heralde
benim de ilk aklıma gelen böbrek avı oldu :) hatta birkaç kişiyi de caydırdım bu ilandan. sonuçta ismi cismi belli olmayan bir firma. ama wolflane nickli arkadaşta her şey yolunda diyor çözemedim şimdi. inşallah o da gidip böbreği kaptırmamıştır. :)

Yelek 87

Profesyonel Üye
Böbrekler çalışır vaziyette, ilik doku sağlam, aileden kronik bir rahatsızlık yoksa, bize başvurun deselerdi daha iyiydi.

Umarım İlan gerçektir ve giden arkadaş memnundur.

Forum istatistikleri

Konular
118,541
Kullanıcılar
430,610
Son üye
Grapio

Yeni konular