Youtube'a video nasıl gönderilir ?

ŞEF

Onursal Üye
Onursal Üye
Değerli arkadaşlarım !

Konuyu inşaallah doğru yere açmışımdır. Benim sizden ricam, youtube'a video nasıl gönderiliyor ? Benim anlayacağım şekilde tane tane açıklayabilirmisiniz. Bilgisayar uzmanları ! haydi işbaşına. Yardım edin şu ihtiyara. İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum. HOŞÇAKALIN

Sn ŞEF
youtube a üyeyseniz ancak video yükleyebilirsiniz
siteye girdiğinizde ana sayfada sağ tarafta sarı upload butonuna tıkladığınız zaman üyeyseniz yükleme işlemleri gelir değilseniz önce üyelik için başvuru sayfası gelir
üye olduktan sonra üyelik girişi yapıp upload dan video nuzu yükleyebilir siniz kolay gelsin

İlgilendiğin için teşekkür ederim sn. PIC_achu arkadaş. Bir arkadaşımla msn de karşılıklı konuşarak çözdük. HOŞÇAKAL

sayın abim ve meslektaşım.youtubeden bir kişiye videoyu göndermek için istediğiniz videonun üst taraftaki internet adresini kopyalayarak mail yolu ile yada msn de yapıştır seçeneği ile videonu internet adresini gönderebilkirsiniz. ama ben bu videoyu kayıt etmek istiyorum diyorsanız program paylaşımı bölümünde youtubeden video indirme programını yükledim bu programı indirerek ve programı kurarak videoyu indirebilirsiniz.
indirdiğiniz video yu mail yolu ile göndermek isterseniz gmaili tavsiye ederim çünkü gamilin bir seferde dosya gönderme kapasitesi 20mb(20 mege bayt) hotmİL ile göndermek isterseniz kapasitesi küçük olduğu için büyük dosyaları göndermezsiniz. saygılar, iyi çalışmalar.
http://www.tamindir.com/program/17634/YouTube_Download.htm linkte programı bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
upload kolaylıkla yapılıodu eskiden şimdi değiştimi bilmiorm :)

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri