youtube a direk erisim

ftx50rx50

Üye
1. adim
baslat > calistir > attrib -R -A -S -H c:\windows\system32\drivers\etc\hosts ve enter a basiyoruz

2. adim

baslat > calistir > notepad c:\windows\system32\drivers\etc\hosts ve enter a basiyoruz

karsiniza cikan not defterinde

127.0.0.1 localhost satirinin hemen altina

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com
'u ekliyoruz

3. adim

baslat > calistir > ipconfig /flushdns yazip enter a basiyoruz

4. adim

baslat > ayarlar > denetim masasi > ag baglantilari
kullandiginiz baglanti hangisiyse

orn. kablosuz kullaniyorsaniz, kablosuz baglantilara sag tiklayip ozellikler diyorsunuz
internet iletisim kurallari TCP / IP ' i secip ozellikler butonuna basiyorsunuz dns ayarlarinda
yeglenen dns sunucusunu 4.2.2.1 olarak ayarlayip kapatiyorsunuz

budur...
saygilar

3644.jpg

Hiç uğraşmadan da Youtubejacker programını kurduktan sonra hiçbir ayar yapmadan girebilirsiniz. (Muhtemelen programcık bu denilen ayarları yapıyordur)

bu sekil cozulebilecek problemleri program kullanmadan yapmak daha mantikli ;)

Usta valla teksin komutlar harika çalışıyor başka söze gerek yok ellerine ve yüreğine sağlık

Peki arkadaşlar !
Şu anda ülkemizde youtube' a girmek mahkeme kararı ile yasak. Bu sözünü ettiğiniz yöntemlerle girersek, IP numaramızdan bulupta ceza alabilirmiyiz ?.

sayın üyelr

ben önce net ayarlarımı değiştirerek girmeye çalşıtım fakat sorunlar çıkmaya başladı, tavsiyem net ayarlarınızı manual değiştirmemeniz. youtube jacker programını kullandıktan sorunla karşılaşmadım....

Bu günlerde girebildiğimi fark ettim, sanırım YouTube yasaklamadan sonra bir kaç yeni IP adresi daha edindi kendine. Bilgisayarımda herhangi bir değişiklik yapmadım, sadece opendns.org dns adreslerini modeme girdim.

Avantajı, bu tür sitelere girebiliyorum, (IP bazlı yasaklama yapılmadıysa veya yasaklamadan sonra yasaklanan site IP adresi değiştiryse)

Dezavantajı: Firefox kullanıyorum, normalde adres satırına adres harici bir şey yazınca google arama sonuçları dönüyordu ama şimdi OpenDNS arama sonuçları geliyor.

OpenDNS adresleri:

* 208.67.222.222
* 208.67.220.220

ben linux sürümü kullanıyorum linux dada aynı tarz host dosyasına ekleme yaptık super calısıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri