yorumu siz yapın

Buradaki işlerim bittiğinde yeni halini göndereceğim. Ama neresi olduğunu hiç sormayın :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
buranın yanında kablo fabrikasımı var,nakliye ucuza gelirde.........:D

Buradaki işlerim bittiğinde yeni halini göndereceğim. Ama neresi olduğunu hiç sormayın :)

sevgili arkadaşım bence hiç girme :)
herhalde 5 yıl sonra filan yeni halini koyarsın siteye :) Allah yardımcın olsun şimdiden lütfen ilerledikçe iki adımda bir işaret koy belli yerlere ki geri çıkışın mümkün olsun :))

sevgili arkadaşım bence hiç girme :)
herhalde 5 yıl sonra filan yeni halini koyarsın siteye :) Allah yardımcın olsun şimdiden lütfen ilerledikçe iki adımda bir işaret koy belli yerlere ki geri çıkışın mümkün olsun :))

Buradaki işlerim bitti son düzeltmeler yapılıyor.En yakın zamanda yeni fotoğrafı göndereceğim.Ama şimdiden ben bile değişime şaşırdım :D

Buradaki işlerim bitti son düzeltmeler yapılıyor.En yakın zamanda yeni fotoğrafı göndereceğim.Ama şimdiden ben bile değişime şaşırdım :D
keşke resmin içinde sende olsaydın en azından sendeki değişimide görürdük. Düzenlemeden öncesi ve sonrası diye. Buarada o kadar da kötü değil adamlar bilinçli çalışma yapmış baksanıza kablo tavası bile kullanmışlar:D

keşke resmin içinde sende olsaydın en azından sendeki değişimide görürdük. Düzenlemeden öncesi ve sonrası diye. Buarada o kadar da kötü değil adamlar bilinçli çalışma yapmış baksanıza kablo tavası bile kullanmışlar:D

Resimde bende olsaydım fazla bir fark olmazdı. sadece 2 yıl o zaman saçlarım simsiyahtı şimdi kar gibi oldu :D

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri