Yildiz ucgen pano yapimi hk

Elbette öyle ve Buradaki paylaşımların amacı en ideal olanına ulaşmaktır. Bu amaç doğrultusunda başka birinin paylaşımındaki hata, eksiklik yada gereksiz hususların usulüne uygun bir şekilde söylenmeside yerindedir.
Ama; Genç arkadaşlarımızın bir şeyler öğrenmesi için, kusuru bildirirken olması gerekenide belirtmemiz faydalı olur kanaatindeyim...!
Aksi halde insanları sınava tabi tutuyormuşuz gibi olur.
Sağlıcakla kalın...
Eğer üslubumda size karşı ters bir davranış var ise af ola sadece bilgilendirmek istedim.Bu paylaşımı yapan birinin konuya hakim olduğunu kanatine varılarak yorum yapılmıştır. Esenkalın.....

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Eğer üslubumda size karşı ters bir davranış var ise af ola sadece bilgilendirmek istedim.Bu paylaşımı yapan birinin konuya hakim olduğunu kanatine varılarak yorum yapılmıştır. Esenkalın.....
Estagfurullah üslubunuzda herhangi bir sıkıntı yok. Genel anlamda söyledim..
Bilmukabele...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri