Yildiz ucgen pano yapimi hk

belex351

Üye
Yildiz ucgen sulama panosu yapmak istiyordum fakat nasil yapilir olcu aletleri montaji nasil yapilir
Kontoktar baglanti semasi komple böyle bir devreye ihtiyacim var internette baktim fakat bulamadım bu konu hakkinda yardima ihtiyacim var simdiden yanlis birsey yazdiysam kusura bakmayim yardimci olacak arkadaslara simdoden tesekkur ederim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yanlis anlasildi galiba ben kendim adina yapmaktan yana

Yanıdıyorsunkı doktora telefon edıp kendıme ılac ıstıyorum. Bellıki, bu işlem sana yabancı. Bence hiçgirişme.

Ogrenelim diye ugarsiyoruz usta bizde elektrik isileri yapiyoruz ama tesisat yönünde fakat otomasyon denizine de girmek istiyoruz hep tesisisat duralim geliştirelim diye ugrasiyoruz nette cizimler var yapiyorum zaten sadece benim istedigim voltmetre ampermetre komitqtar âkim trafosu zaman saati nasil baglanir yanlis anlama usta tecrubeli olan ustalarda yardim talebi beninki belki yardim eden biri cilar belki bu yazdigimiz yazi beya sekli bir arkadas goruru faydalanir

Ustat baktim ama bulamadın istedigim gibi klasik cizimler beb motor korumasi voltmetresi ampermetresi akim trafosu varsa zaman saati resimdeki gibi dewre cizimi nasil yapabilirim ben bu konuda yardim bekliyorim yardimci olabilecek arkadaslara tesekur ederim yanlis bir kelime etyiysem simdiden af ola

Ekli dosyalar

• 20200526_181154.jpg
    20200526_181154.jpg
    239.1 KB · Görüntüleme: 44
xxx.jpg

Yildiz ucgen sulama panosu yapmak istiyordum fakat nasil yapilir olcu aletleri montaji nasil yapilir
Kontoktar baglanti semasi komple böyle bir devreye ihtiyacim var internette baktim fakat bulamadım bu konu hakkinda yardima ihtiyacim var simdiden yanlis birsey yazdiysam kusura bakmayim yardimci olacak arkadaslara simdoden tesekkur ederim

Kardeş nasıl bir su cekecen ki motor amper yüksek bende uzaktan çalıştırma devresi yaptım DTMF kontrol şifreli sesli senin sorunu okuyunca yıldız üçgen eklemeyi düşündüm ardunio olarak düşününce yıldız üçgen basit tek olası gereken 2 adet kontaktor. Hazır yıldız üçgen röleler var.

Devre ciziminide istersen atabilirim ?

Ekli dosyalar

• 1588084916299.jpg
    1588084916299.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 49

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay