Yeraltı kabloları montaj prensipleri

mesutelb

Onursal Üye
Onursal Üye
Enerjinin açık hava hatları ile iletilmediği yerlerde elektrik enerjisinin iletme ve dağıtmak amacı ile yeraltı kabloları kullanılır.
Hava hattının kullanma imkanı olmayan yerlerde nehir,göl ve deniz geçişlerinde zorunluluk vardır
Yeraltı kablo montajı:

Kod:
şifre: www.kontrolkalemi.com

Ekli dosyalar

• 12YER ALTI KABLOSU.rar
    388.2 KB · Görüntüleme: 473
Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sağol mesutlb ..rar şifresini yazabilir misin?

Şifreyi kabul ettiremedim. Bir yanlışlık mı var . tekrar bakabilir misin

Teşekkür ederim. Senden kaçmamış..Administrator olmak kolay mı, uyanık olmak lazımmış

Doğru murath sağol ...http koymuyormuyduk? Bişey yapalım dedik Onu da yanlış yaptık herhalde.Pardon...

mesutelb ' Alıntı:
Doğru murath sağol ...http koymuyormuyduk? Bişey yapalım dedik Onu da yanlış yaptık herhalde.Pardon...

önemli degil mesut standart şifremiz www.kontrolkalemi.com
paylaşımların için tekrar teşekkürler

bu dosya açılmıyor.
kullandığım makine ofis makinesi henüz bir korunma programıda yok netten herhangi bir dönüştürücü indirmek istemiyorum.
dönüştürüp açabilen arkadaşlar office de açılır hale gelmiş bir formatı yükleyebilirse çok faydalı olur.

bu dosya açılmıyor.
kullandığım makine ofis makinesi henüz bir korunma programıda yok netten herhangi bir dönüştürücü indirmek istemiyorum.
dönüştürüp açabilen arkadaşlar office de açılır hale gelmiş bir formatı yükleyebilirse çok faydalı olur.
powerpoint'de açılıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri