yeraltı kablo döşeme için poz numarası

abdbilgili

Üye
Merhaba,
Orta Gerilim hattı için yeraltı kablo döşeme işi yapılacak. 4 adet 1x150 mm2 XLPE kablo kullanılacak. açılacak çukurun derinliği 80 cm, taban genişliği 100 cm olucak. Bu kazı ve kablo döşeme için; Bayındırlık ve/veya Tedaş'ın hangi pozlarını kullanabilirim? Teşekkürler..

Merhaba,
Orta Gerilim hattı için yeraltı kablo döşeme işi yapılacak. 4 adet 1x150 mm2 XLPE kablo kullanılacak. açılacak çukurun derinliği 80 cm, taban genişliği 100 cm olucak. Bu kazı ve kablo döşeme için; Bayındırlık ve/veya Tedaş'ın hangi pozlarını kullanabilirim? Teşekkürler..

fax nosu verirseniz liste halinde faxlaya bilirim.

Abdullah Bilgili'nin dikkatine diye not düşerseniz sevinirim

şuanlık elimde olan bunlardı umarın işinize yarar kolay gelsin

emeğinize sağlık zahmet oldu size ama gönderdikleriniz alçak gerilim için. orta gerilim (34,5 kV) kablosu için arıyorum ben. yine de teşekkürler.

2009 tedaş birim fiyatları.Poz nolardan yararlanılabilir.

Ekli dosyalar

• 2009 Tedaş-TUİK.rar
    605.6 KB · Görüntüleme: 152
Merhaba,

İstediğiniz fiyat analizini sizin için yaptım. 80x80x100 ölçüleri 4 kablo için uygundur TEDAŞ uygulama prosedürlerine göre (eğer her kabloya 100'lük boru kullanırsanız) taban genişliği 71cm çıkar. Ben 80cm göre hesap yaptım size.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri