yeni mezun elektrik elektronik mühendisi

eyupcalis

Üye
arkadaşlar geçen ay istanbul üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliğinden mezun oldum.askerliğimide haliyle yapmadım.4-5 yere internetten başvurdum fakat hiç ses çıkmadı.tecrübeli mühendis abilerim bana neler önerir lütfen yardımcı olun.bir de şunu soracam emo'ya kayıt olmam kesinlikle gerekiyomu ve bu smm nedir ne işe yarar çıkartmam gerekir mi bu belgeyi lütfen cevaplayın

Hemen gitme askere, 3-4 yıl çalış git, tazminatini da almış olursun. Diger hususlarda ayrılırsan işten tazminat vermezler.

smm elektrik projelerine imza atma yetkisidir kesinlikle alman gerek eğer elektrik alanında çalışmayı düşünüyorsan askerlik konusu senin bileçegin iş ama bence önce biryerde çalış 1-2 sene kadar sonra askere git para için değil işi öğrenmek için çalış ilk etapda ona göre bir iş seç ;9

aslında bende aynı sizin dediğiniz gibi yapmayı düşünüyordum 2 sene çalışıp biraz işi öğrendikten sonra askere gitmek istiyordum.Dediğiniz gibi elektrik alanında çalışmak istiyorum.enerji veya proje alanında.Fakat başvurduğun yerlerden cevap gelmedi.Daha yeni mezun oldum ama kendi kendime sıkıntı yapıyorum zaman hızla akıp gidiyo sanki.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri