YENI IR 700 TVL Made in KOREA

altecsarl

Üye
Merhaba Arkadaslar,

Bayisi oldugum bir kore firmasindan adetli yeni bir Kamera siparis ettim kameranin önemli bir özelligi hem siva alti gömme hemde siva üstü olmak üzere kullanabiliyoruz. özelliklerini not ediyorum. Kamera hakkinda görüslerinizi bildirmenizi rica ediyorum.

• 1/3' 960H SONY Double Scan Super HAD CCD ll (ICX662/663)
  • Sony Effio-P ISP
  • High Resolution 700TV Line(Color), 750TV Line(B/W)
  • Min. Illumination 0 Lux With IR LED On
  • Powerfull Wide Dynamic Range (X512)
  • Intelligent 2+3D DNR
  • ICR True Day&Night
  • Sens-UpX512 / BLC / Intelligent HLC / DIS / E-Zoom(X255 Pan/Tilt)
  • Prvacy Masking 15 Zone / Motion Detection 4 Zone (24X16)
  • Joystick O.S.D(Multi Language) / 2nd Monitor Port
  • Smart IR / IR LED X 35Pcs Built-In (30m Viewable)
  • ICR 2.8-11mm Varifocal Lens/F1.2
  • Safety strap holding dome cover during installation
  • Flush mount housing with surface plate in a single package
  • 3 Axis Bracket (Gimbal) / IP67(WaterProof) / VandalProof / DC12V

Options

• Dual Power
  • Heater / UTP
  • Wall Bracket

kolay gelsin.inşallah iyi bir üründür aynı tip üründen bende yardımcı olabilirim..özelden iletişime geçip yeni fiyat listesi gönderebilirim..Tekrar hayırlı işler dilerim.

:) aynı ürün balitechtede vararkadasım verdigin resimler vs onların web page dede bulunmaktadır .

:) aynı ürün balitechtede vararkadasım verdigin resimler vs onların web page dede bulunmaktadır .

bu ürünü balitech kaça getirtip de kaça satabilecek acaba Bu ürünün Balitech le uzaktan yakindan alakasi olamaz. Séyleyin o ürünün fiyatini bende size Gülerek cevap vereyim.

ilk defa baktim balitech in web sitesine nerde çin mali var doldurmuslar. bu kamerayi benim "toptan" alis fiyatina bile balitech deki dome kameralardan 5 tane alirim.

kamerelardan pek anlamiyorsunuz galiba :)

şimdi sen burda kendi ürününü tanıta bilirsin dogrudur bir sey demiyorum ilk defa baktıysan birde kameraların tanıtımına bak orda aynı tanıtımı görürüsünüz. kimse kimsenin ürününü kötüleme amacında degil öle bir niyetimde yok ama aynı tanıtım balitechtende geldi b100 mini day night diye gecer

ama istersen sende fiyatını söle yada bize fiyat listesini yolla hangisi daha uyun ise onunla calisalım benim bilgim fazla senin bilgin fazla polemigine girmeye niyetim yok

arkadasim konun basinda yazdigimi dikkatli okursan kamera hakkinda görüslerinizi bildirmenizi rica ediyorum dedim, ama sen direk balitech muhabbetine girmisin, Ayrica ben Türkiye de degilimki avrupa'dayim kendim ithalatciyim zaten. ben o dedigin cizimleri bulamadim o site de ama arayip vakit kaybetmek bile istemiyorum. Az çok forumlardan ve diger arastirmalarim dan anliyorum ki balitech vb. ürünlerden bu isle ugrasan arkadaslar ekmegini cikartiyo Allah daha çok versin Ama bir çok arkadasimizin eminimki çok az farklarla daha demeyim hatta kiyaslanamayacak ölçülerde kaliteli özelliklerde kore ve taiwan ürünlerine sahip olabileceklerini bilmiyorlar. Türkiye de bir kaç büyük firma piyasayi eline almis stok durumu da iyi,fiyatlarda idare eder, arkadaslarimiz da arastirip vakit kaybetmemek için mecbur oralardan aliyorlar.

elbetteki sizinlede bayisi oldugum ürünler hakkinda bilgi paylasiminda bulunurum hatta numune bile yollarim.

şu an için hiç bir dvr cihazı 540 TVL den fazla desteklemez.çinli firmaların göz boyaması bunlar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri