yeni dolum makinemizin kapak sıkması. 1 nolu kapak tutucuya dikkat

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
video ters olmuş düzeltim tekrar yayınlaycm

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
evet arkadaşlar. yeni dolum makinemizin kapak sıkma ünitesi. 1 nolu tutucuya dikkat . gun içinde diger makinelerimize ait videolarıda yükleme çalışacağım.

Son düzenleme:
neden koydun bu videoyu neyi görmemiz gerekiyor?

ufuk genişletmek beyfendi. keşke herkes çalışan makinelerini böyle paylaşsa .

1 nolu tutucuya neden dikkat edin dedinizya ondan dedim ne görmeiz gerekiyor döner bişeyler var iniyor çıkıyor.

Güzel makine. Biraz bilgi ekleyebilir misiniz? Arkadaşın dediği gibi konu havada kalmasın. 1 nolu tutucuya kapak gelmedi galiba. Neden gelmedi ki?

1 nolu tutucuya neden dikkat edin dedinizya ondan dedim ne görmeiz gerekiyor döner bişeyler var iniyor çıkıyor.

kimi yeni başlayanlar ne gerek var plc ye filan derler. bu videoda özellikle boş şişe geldiğinde makinenin kapak almadıgının görülmesini istedim. o yuzden arada şişenin bir tanesini tutarak 1 nolu tutucunun boş geçtiğinin , aksi durumda kapak alsa idi tepsinin üzerine atacak ve tepside zarara neden olabilecek idi

Son düzenleme:
Eyvallah, benim emektar pc bi hızlı bi yavaş oynatınca kaçmış dikkatten.
1LT. tarım ilacımı bu şişeler?

Bu ise bir diger makinemize ait kapak sikma unitesi

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri