Yeni bir hdd

system16

Üye
Video da gormustum. Cd rom u cikarip bi cihaza hdd takip cd yerinden takiyordu. Resimleri asagida daha once kullanan oldu mu bilgi verebilir mi ?
Screenshot_2017-06-25-15-20-19.jpg
Screenshot_2017-06-25-15-20-25.jpg

ben kullanıyorum şuan ama dikkat edilmesi gereken noktalar var kalınlıkları iki çeşit 9.5mm ve 12.7mm cd sürücünüz kaç mm ise onu öğrenip ona göre almanız lazım yoksa yuvaya oturmaz birde bazıları 2tb hdd desteklerken bazıları 1 tb destekliyor benim kullandığım 1tb destekliyor 20 lira filandı
http://www.hepsiburada.com/magic/dvd-harddisk-kutulari-c-813

Son düzenleme:
Kac mm olduğunu nasil anlayabilirim cd rom un ustunde yazar mi ? Sokme islemini nasil yaptin ?

kaç mm olduğunu laptop modelinden veya cetvel yada kumpas varsa elinizde kendiniz ölçebilirsiniz en ölçüsü aynı zaten yükseklik ölçersiniz .nasıl çıkarmaya gelince çoğu laptop un altında tek vidası olur kapak vidası ile karıştırmamak için 15 cm civarında bakınız vida sürücünün en ucunda olur her zaman ,çok nadir olmak üzere bazı laptoplarda alt kapağın içinde olur çoğu laptop modelinde kapak açıldığı zaman değişebilir donanımlara ulaşabilirsiniz hdd ram işlemci fanı gibi kapağı sökmenizde sakınca olmaz ölçerken dikkat edin yaklaşık 0.3mm fark olacak

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri