Yeni bir bölüm hakkında

veysel28

Profesyonel Üye
Sn yöneticilerim uzman üye yada professionel üyeler ve üzeri foruma üye olanlar için ayrı bir bölüm açılması ve bu bölüme sadece uzman üye veya professionel üye sonrası üyelerin girebileceği bir bölüm oluşturulabilirmi.En azından forumda bu üyeler arası bir sorun olduğunda burada konuşup anlaşmaya varmaları için.

sn.veysel28;
Uzman üye veya Prosefyonel üye olarak bir ayrım söz konusu değildir.Tüm üyeler eşittir. İster üye olsun ,onursal üye veya yönetici olsun forum kuralları hepsi için geçerlidir. Ayrım söz konusu olmadığı için bu şekilde bi bölüme gerek yoktur. Konuşmak istediğiniz konuları forumumuzun uygun bölümleride konuşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sn yöneticilerim uzman üye yada professionel üyeler ve üzeri foruma üye olanlar için ayrı bir bölüm açılması ve bu bölüme sadece uzman üye veya professionel üye sonrası üyelerin girebileceği bir bölüm oluşturulabilirmi.En azından forumda bu üyeler arası bir sorun olduğunda burada konuşup anlaşmaya varmaları için.
sayın veysel 28 arkadaşım eğer böyle birşey yapılırsa form içerisinde haksızlık ve ayrımcılık yapmış oluruz. ama düşünceni paylaşmak tabiiki en doğal hakkın herkes bu formda fprm kuralları içerisinde düşüncelerini rahatlıkla paylaşmalı paylaşıyorda zaten. slm.

Ayrımcılık değil amacım aslında.Benim amacım forumda bazen forumda yeni üyelerin anlayamayacağı yazışmalar oluyor bu yazışmalara onlarda dahil olunca bilmeden belkide istemeyerek yorum yapıp konuyu dağıtabiliyorlar mesela geçenlerde sn şef üyemizin (mecburi olarak)genel forumda son sözlerini herkesin görmesini istemezdim bu sorunun aramızda yada aranızda konuşulup çözülmesini isterdim.Hem forum adına hem üyeler adına daha iyi olacağını düşünmüştüm karar tabiki sizin saygı duyarım sadece görüşümü bildirdim.Kolay gelsin

tabiiki sizde çok haklısınız ama şunuda unutmamak lazım bu formu sadece üyeler değil bir çok kişi takip ediyor yazışmalara katılmasalarda üyelerin yazdıklarını okuyarak bir şeyler öğrenmek faydalanmak istiyorlar.tabiiki bu herkesin en doğal hakkı o zaman yasaklayıcı ve özgürlüklerin kısıtlandığı bir form meydana getirmiş oluruz. slm

Eh napalım sadece bir öneriydi olmazsada can sağlığı olsun cevaplar için teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri