Yeni Açılacak Yarışma Bölümümüz Hakkında.

Burçin ERİŞEN

Onursal Üye
Onursal Üye
Sn.Üyelerimiz

Kontrollakemi Yönetimi olarak Ekim ayı itibariyle ayda birkez olmak üzere Otomatik Kumanda sorularından oluşan bir yarışma düzenlemeyi düşündük.Yarışma ödülü olarak o ay soruları hazırlayan yöneticimizin seçmiş olduğu bir kitap ayın birincisine kargo yolu ile ulaştırılacaktır.

Yarışma Bölümü ve Yarışma kuralları

* Yarışmaya tüm üyelerimiz katılabilecektir.

* Sorularda istenilen cevaplar EKTS programı ile çizilecektir.

* Sorulara ilk ve eksiksiz olarak cevap veren üyemiz birinci olmaya hak kazanmış olacaktır.

* Yarışma soruları ve cevapları bulunan bölümde cevap dışında mesaj yazılmayacaktır.

* İtiraz ve yarışma bölümü hakkındaki sorular Yarışma bölümünde açılacak olan soru görüş ve şikayet başlıklı konuya yazılacak.

Yarışma Hakkındaki yorum ve sorularınızı bu başlık altında konuşabiliriz.

Kolay Gelsin...
Saygılarımla...

Siemens STEP 7-MicroWIN V4.0
veya
ewb (elektronik wort beack ile çizsek herhangi bir sorun olur mu?

gmavisi06 ' Alıntı:
Siemens STEP 7-MicroWIN V4.0
veya
ewb (elektronik wort beack ile çizsek herhangi bir sorun olur mu?

sn:gmavisi06

Cevapların EKTS programında çizilmesini isteme sebebimiz; Hem çizilmesi kolay tüm üyelerimizin zorluk çekmeden çizim yapabilmesi hemde programda simülasyon özelliği olduğundan rahatça cevcapları kontrol edebilmemiz için EKTSprogramında çizilmesini istiyoruz.

Ama tabikide bölüm yapım aşamasında olduğundan bize gelen uyarılar yada öneriler doğrultusunda yukarıda belirttiğim kurallar değişebilir veya ilave kurallar gelebilir. Bölüm hakkında kesin karar alındıktan sonra bölüm kuralları bölüm içinde yayınlanacaktır.

Çok çok iyi bir fikir. Hem kumanda bilgilerimizi tazeler hemde beyin jimlastiği yapmış oluruz. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

Öncelikle bu fikir için yöneticilerimiz kutluyorum..

Sorular her gün belirli bir saatte yayınlansa nasıl olur ?

bu ekts programını nerden bulucaz kardeş

forumda buldum varmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler