YENİ FABRİKAMIZDA HANGİ MARKA BUSBAR

ERKANELK

Üye
Arkadaşlar belki bu konu ile ilgli konu açılmış olabilir fakat yardıma ihtiyacım var. Yeni yatırımımızda busbar kullanmayı düşünüyoruz. Markalar zaten belli eae ve gersan. Yanlız eae benim kafamı biraz bulandırdı. Anlattıkları mantıklı geldi sizede sormak isterim

yatırım için firmalarla görüştük. Busbar içinde iki firma ile görüştük. Gersan = evet kendisini kanıtlamış bir firma ama pazarlama ayağı eksik şimdi arkadaşlar bir telefonla geliyorlar fakat ya işten çıkarsa ve ben muhattap bulamazsam bunu bana eae söyledi ve haklıydıda merkezle görüşmek olmuyor sonuçta yüzyüze görüşmek ayrı eae ise sürekli bölgede adamı var hatta deposu bile var muhattap bulamama şansın yok
fiyat konusundada eae gerçekten gersan dan çekiniyor olmalı ki fiyatını geri çekti ne yapmamı tavsiye edersiniz

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sn.ERKANELK,DTM diyede bir marka var.Bir fabrikada kullanılmak üzere alacağınıza göre temsilci ve yüz yüze muhatap arayışı yersiz olur.Çünkü temsilcisi olan firmanın sizin fabrika ile eşit ömürlü olması mümkün olmayabilir.İleriki yıllarda politikalarında değişiklikler olabilir.vs...Fabrika için doğru proje ve seçim yapıldıktan sonra busbarlar konusunda yoğun bir arıza ve sarfiyatda söz konusu olmaz.Ben EAE ye karşı değilim.Seçiminizi öncelikle maliyet belirlemeli.(tabiki kalite ve güvenden taviz vermeden ama elma ile elmayı kıyaslayacaksınız.3 markadan hangisi iyi iskonto yapıyorsa onu tercih edin derim...

Busbar deyince 1-EAE 2-Zucchini (Legrand) bana sorarsanız 1 numaradan şaşmayın derim.

Ben muhattap bulamamaktan yakiniyorum arkadasim zucchini ile ne isim var yabanci olduktan sonra hitachi lg gm varoglu var ama dediginiz gibi eae ilk tercih sebebi gibi burdada fiyat politikasi can sikiyor ilk teklifle rakibinin oldugunu ogrendigi teklif farki cok fazla

Yani aslında pek marka fark etmez busbar sisteminde ama illede marka diyosan( EAE )

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Dedigin gibi marka pek onemli degil banin kafama takilan muhattap bulamamak gecmiste yasadigim bir olaydan kaynakli cekiniyorum iste kutuyu takamasam soracak gosterecek adam yok

Yani sonuçta hayat yinilen kazıkların bileşkesidir. Ona göre temkinli olmak en doğrusu.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Bide biz kaziklayalim ya. Patronlar yurtdusindan gelsin gersanla cozucez gibi isi konuyu uzatmaya gerek yok artik cevap veren herkese tesekkur ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri