Yedeklenen görüntüyü seyredemiyorum

7adet7

Üye
Arkadaşlar site güvenlik kameraların kaydettiği görüntülerden bir bölüm yedkleyiyip 2 gündür açmaya çalışıyorum. sitenin içerisinde araba kazası oldu onun görüntüsü aldım fakat açamadım.
flash belleğe aldım. dosyanın boyutu yaklaşık 113mb, uzantısı da mp4.
ne yapıp edip açamadım.
tekrar güvenlik binasına gittim ve yeniden kayıt aldım fakat yine de olmadı.
codec'ler, Gom player, microsoft mpeg-4, winamp ve wmp'in en son sürümlerini yükledim ama yarar sağlamadı.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim.

ben açamadığım dosyaları vlc playerde denerim hep. isterseniz siz de bir deneyin

Sayın Mustafa bey, öncelikle teşekkür ederim. önerdiğiniz programı yükledim ve aşağıdaki gibi hata mesajı aldım:
(uygun kod çözücü modülü yok:
VLC, "undf" ses veya video formatını desteklemiyor. Malesef bu sorunu gidermek için yapabileceğiniz bir şey yok.)
bu mesajın doğrultusunda BS.Player diye bir program yükledim. o da codek eksik veya dosya hatalı diyor.
başka yol var mı diye bakıyorum ben de.

Birde bunu deneyin.
K-Lite Codec Pack olarak internetden indirip yükleyin.

Free-Codecs.com :: Download VoxWare MetaSound Audio CoDec 1.6.0.17 : Voxware provides high-quality sound using low- to mid-range bit rates. Solves Tag 75

Bu linkteki kodekin undf formatı ile ilgili bir codec olduğu söyleniyor ama denemedim.O yüzden dikkatli kullanın.
Kameranın PC sine , kamera yazılımını yüklediğiniz CD varsa, onun içinde kendi backup wiever i olması lazım. Bu programla backupunuzu kendi pcnizde izleyebilirsiniz, ayrıca backupu export yaparak , avi formatında alıp , herhangi bir avi playerde izleyebilirsiniz. Kendi cd si yoksa, marka modeli googleye yazıp, backup wiever diye aratırsanız, belki bir şeyler çıkar. Tabii belki de sizin kamera programınız değişik bir yazılımdır, onu bilemeyeceğim.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
güvenlik sistemini kuran firmaya ulaştım. bana verdikleri "Player 4" diye bir programla dosyayı açabildim. büyük ihtimalle bu program firmanın kendi yazılımıdır.
acaba her güvenlik firması böyle mi yapıyor? yani isteyen bir kişinin istediği zamanda istediği kayıtlara bu ilgili firmanın yardımı (izni) olmadan ulaşamıyor mu?.. ilginç

Son düzenleme:
Selamun Aleykum arkadaşlar.Aynı sorun bende de var.Undf(undefined) olarak gözüken videoları oynatamıyorum.Yıllardır bilgisayar işiyle uğraştığım halde 1 haftadır bu sorunu çözmek için gece gündüz uğraşıyorum.Firma zaten cahil ne sattıklarından bile haberleri yok.Düşünün 66 saat kayıt yapar diyorlar.1dak.50mb atıyor.Yani neylen ne almaya çalışıyorlar!..
Nette tek burda bir çözüm gözüküyor.Önce cihaz arızalı zannettim.Kamera 5dak fazla olan görüntüleri undf olarak kaydediyor.4gb hafıza kartı var.Kartadır dedim.Firmaya gittim.Bana 4gb olan kartın aslında 512 olduğunu söylediler.Pcde üçkağıtla hafızası arttırılmış yani...
Ondan zannettim.Orjinalini aldım.Ama sorun ya yazılımda yada teknik diye düşünürken buraya düştüm.''Player 4'' programını bana mail atabilirseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler...

[email protected]

Selamun Aleykum arkadaşlar.Aynı sorun bende de var.Undf(undefined) olarak gözüken videoları oynatamıyorum.Yıllardır bilgisayar işiyle uğraştığım halde 1 haftadır bu sorunu çözmek için gece gündüz uğraşıyorum.Firma zaten cahil ne sattıklarından bile haberleri yok.Düşünün 66 saat kayıt yapar diyorlar.1dak.50mb atıyor.Yani neylen ne almaya çalışıyorlar!..
Nette tek burda bir çözüm gözüküyor.Önce cihaz arızalı zannettim.Kamera 5dak fazla olan görüntüleri undf olarak kaydediyor.4gb hafıza kartı var.Kartadır dedim.Firmaya gittim.Bana 4gb olan kartın aslında 512 olduğunu söylediler.Pcde üçkağıtla hafızası arttırılmış yani...
Ondan zannettim.Orjinalini aldım.Ama sorun ya yazılımda yada teknik diye düşünürken buraya düştüm.
Özellikle 7adet7 nickli kardeşimden ''Player 4'' programını bana mail atmasını rica ediyorum.Şimdiden ALLAH razı olsun!..

Şimdiden teşekkürler...

[email protected]

merhaba
anladığım kadarıyla bir firmanın kayıt cihazını kullandınız kayıt cihazlarının geneli kayıt cihazının kendi yazılım veya player 4 te açmanız gerekmektedir
saygılar

dvr cihazı kutusundan çıkan cd lerde izlemek için program exe'si olması gerekir onu kurarak izleyebilirsin aslında aldığın görüntü yedeğinin yanına program izleme için player ı otomatik atıyor olması gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri