Yardımcı olurmusunuz kodlama

Ödev

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210118-140202.jpg
    Screenshot_20210118-140202.jpg
    234.4 KB · Görüntüleme: 30
"yardımcı olur musunuz kodlama" ampul gibi aydınlandım, bak bu senin ödevin tamam anlamadın çözemiyorsun; bari soruyu adam gibi anlaşılır bir şekilde sor da, bilenler yardım etsin. konu içeriği yok hiç bir şey yok. eğitim sistemimiz öyle çökmüş ki insanlar soru bile soramıyorlar ve Türkiye çağ atlıyor.

"yardımcı olur musunuz kodlama" ampul gibi aydınlandım, bak bu senin ödevin tamam anlamadın çözemiyorsun; bari soruyu adam gibi anlaşılır bir şekilde sor da, bilenler yardım etsin. konu içeriği yok hiç bir şey yok. eğitim sistemimiz öyle çökmüş ki insanlar soru bile soramıyorlar ve Türkiye çağ atlıyor.
Bizim suçumuz warmı paskomya uzaktan gördüğümüz eğitimde hocanın sorduğu soru ne anlaşılıyor nede çözülüyor saçma sapan Bi eğitim sistemi war tabiki çöker Bu gidişle bırak çağ atlamayı yerimizde bile sayayqmıyoz

Bizim suçumuz warmı paskomya uzaktan gördüğümüz eğitimde hocanın sorduğu soru ne anlaşılıyor nede çözülüyor saçma sapan Bi eğitim sistemi war tabiki çöker Bu gidişle bırak çağ atlamayı yerimizde bile sayayqmıyoz
ama sen de güzel Türkçe'mizi güzel kullan, doğru soruyu sor doğru cevabı al.

Sendemi sorun war bende mi gözlüklerini tak Bir bak bana atılan sınav kağıdını yükledim neyin doğru sorusunu sorum Ön yargı sizin gibilerin egosunu nasılda tatmin ediyor
WWWWWW Türkçe'de nerede var? soru nerede? benim egom filan yok ama sizin gibi özentiler, konuşma soru sorma yeteneğinden eksik olanlar yetiyor. bir zamanlar bir forumda konu açmak için, soru sormak için 20 katılım yapmak gerekiyordu ki, bu da kaliteyi belirlemek içindi. burası özgürlüğün bol olduğu bir forum. gözlerim yakını göremez ama uzakları öteyi çok iyi görüyor.

Sayın paskomyayi çok iyi anlıyorum yönetici kişilerden bu konuda bir isteğim olucak online yada yüklenmiş videolar ile eğitim gören öğrencilere sosyal ve mesleki olarak destek olmak gerekiyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri