Yardım: Elektrik Kablosuna Ek Yapmak

Merhabalar,

Kardeşlerim belirtmek isterim ki elektrik üzerine bir hayli toyum. İki odalı bir depomuz var. Birinde elektrik var, priz vesaire de, ötekinde ise yok. Ben istiyorum ki, gelen elektrik kablosundan elektrik olmayan depoya da elektrik çekeyim.

Rica ediyorum, yardımcı olunuz, bu isteğimi nasıl yapabilirim?

İhtiyaca gore seyyar cekebilirsin :))

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Efendim öyle olmaz. Ben halihazırdaki prize dokunmak istemiyorum. Depoya gelen elektrik kablosundan elektrik olmayan odaya da bir kablo çekmek istiyorum.

Elektrikçinin işini elektrikçiye bırakın. Elektrik ile oyun olmaz. Şimdi sana burada anlatırım ama Elektrikçi yapmasında fayda var. Saygılar...

Efendim, bir elektrikçi çağıracak gücüm olsa bu denli uğraş vermezdim. Ve hala elektriği çekebilmiş değilim. Bakınız, halihazırda birşeyler var, fakat ne nedir buradan çekebilir miyim, bilmiyorum...

nx99cn.jpg

Ve

2ef6zyo.jpg

Efendim, bir elektrikçi çağıracak gücüm olsa bu denli uğraş vermezdim. Ve hala elektriği çekebilmiş değilim. Bakınız, halihazırda birşeyler var, fakat ne nedir buradan çekebilir miyim, bilmiyorum...

nx99cn.jpg

Ve

2ef6zyo.jpg
tv ile ilgili swiçler senin konunla alakası yok senin yapacağın iş değil bu uzak dur ve elektrikçi çağır slm

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence bir elektrikçi çağır yapsın slm

Elektrikçinin işini elektrikçiye bırakın. Elektrik ile oyun olmaz. Şimdi sana burada anlatırım ama Elektrikçi yapmasında fayda var. Saygılar...

aynen destekliyorum.

nx99cn.jpg

Ve

2ef6zyo.jpg
arkadaşım linkleri inceledim hiçbir şey anlamadım.illakide kendiniz ışık tesisatı çekmek istiyorsanız, mevcut ampül tesisatınıza paralel hat bağlayarak diğer deponuzu aydın lata bilirsiniz.
kolay gelsin

Bu ne kardeşim;). Senin elektriğin e'siyle bile işin olmasın. Bu resimlerin elektrikle bir alakası yok.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri