Yardım edin manyetik motor denemeden olur mu?

Porof. Zihni SİNİR projelerini anımsadım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu çizimi bir yerden hatırlıyorum, daha önce de paylaştınız mı burada veya başka yerde o_O? Sanki dejavu ...

Yoksa zaman makinesiyle bunu okuduğum zamana mı döndüm!? :D

Tamam alt yapınız yok diye laf etmeyceğim de, siz de biraz çaba sarf edin, elektrik - manyetizma - ışık - frekans konularını biraz araştırın.

Burada da inanılmaz tezatlar var! HEr şeyi geçtim neden termik santral, diğerlerinden farkı ne, son yılın ya da milenyumun icadı mı?
bu çizim ilk termik santral elektriği dünyada her şeyiyle en fazla olan
Porof. Zihni SİNİR projelerini anımsadım.
aynştaynda deliydi her şeyi icat etti

Einstein deli değildi..Otistikti.

Her şeyi icat etmediği gibi en iddialı olduğu konularından birinde yanıldığı ortaya çıktı.

Kendisi derki :Dehanın onda biri yetenek geri kalan onda dokuzu çalışmaktır.Yani sizin deyiminizle her şeyi icat etmesinin sebebi delilik falan değil azmi ve çalışkanlığıdır.Zira yine kendisi (Bu söz Edison'a aittmiş.yanlış yazmışım Einstein diyerek) Çok zeki olduğum için değil sorunlarla uğraşmaktan vaz geçmediğimden dolayı başarıyorum der...

Son düzenleme:
bu çizim ilk termik santral elektriği dünyada her şeyiyle en fazla olan

aynştaynda deliydi her şeyi icat etti
Einstein in teorisini kurduğu ve yanlış ellere teslim ettiği atom parcalanmasi yüzbinlerce insanın hayatına maloldu . İzafiyet teorisini de alsin müsait yerine monte etsin .
Biraz Nicola Tesla okuyunda ufkunuz açılsın. Gerçek idol.

Einstein deli değildi..Otistikti.

Her şeyi icat etmediği gibi en iddialı olduğu konularından birinde yanıldığı ortaya çıktı.

Kendisi derki :Dehanın onda biri yetenek geri kalan onda dokuzu çalışmaktır.Yani sizin deyiminizle her şeyi icat etmesinin sebebi delilik falan değil azmi ve çalışkanlığıdır.Zira yine kendisi:Çok zeki olduğum için değil sorunlarla uğraşmaktan vaz geçmediğimden dolayı başarıyorum der...
O söz edison denen çakma bilim adamının malesef üstadım [emoji3]

Albert EINSTEIN'ın deli olmadığı gibi "Porof. Zihni SİNİR" de deli değil, yaşı yeten arkadaşlar bilir, Türk mizah tarihinde bir kült karakterdi.
hocam delilik ilk önce gelir sonra kategori oluşturur halk ağzında deli doktor ağzında hastadır albert eınsteınde hayal gücü normal insanlardan çok fazla olduğu için projelerin hepsini düşündü

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri