Yardımınıza ihtiyacım var!

güzel bir şirketteymişsin, konuşsan seni proje grubuna yada devreye alma ekibi gibi başka bir birime alamazlar mı, eğitimini aldığın şeyi bırakmanı istemeyiz..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
güzel bir şirketteymişsin, konuşsan seni proje grubuna yada devreye alma ekibi gibi başka bir birime alamazlar mı, eğitimini aldığın şeyi bırakmanı istemeyiz..
Proje bitmek üzere zaten almazlar.Yillarca denedim okurken,calisirken olmuyor birtürlü ait hissedemiyorum.

en baştan yanlış meslekmiş diyorsun yani.. hiç mi sevemedin okurken falan, ailen mi yazdırmıştı bu bölümü..

en baştan yanlış meslekmiş diyorsun yani.. hiç mi sevemedin okurken falan, ailen mi yazdırmıştı bu bölümü..
Hiç sormayın ya simdiki aklim olsa hiç okumazdim.Ailem yazdirmisti.Hiç ama hiç sevmedim,yaparken severim dedim yine sevmedim.Ve basarili da olamiyorsun.Çünkü merak etmiyorsun.

onlara anlatmak biraz zor olacak, zaten sana büro açalım falan diyorlardı dimi.
ilerisi için meslek aklında neler var

onlara anlatmak biraz zor olacak, zaten sana büro açalım falan diyorlardı dimi.
ilerisi için meslek aklında neler var
Biraz mi bayagi zor olacak,bu hayati ben yasiyorum,zamanla alisirlar.Bilmiyorum ama ait olabilecegim bir iş yapacagim

Demeki okumak herşeyi çözemez pratik te önemlidir okudum diplomayı aldım mühendis oldum diyerek iş bitmiyor şimdi anladın mi iş alanında çalışanın değerini bil
Ben hic okul okumadim ama askerden bir ara bir birliğe silâh eğitimi vermeye gitik benim kıdemi yüz başı olan komutanım silahın ine mekanizmasını soktu ve kitapçığa baktığı halde toparliyamadi ben aldım ve hic kitapciğe bakmadan silahı toparladım
Sivil Hayatımdan da elektrik ve elektronik işi öğrendim ve şuan da özel bir firmadan elektrik ve elektronik işleri yapmaktayım ayriyeten kendi imkalarimlada bir güvenlik cihazı yaptım ve sağlıktan da vücut yanığı için bir çeşit ilaç hazırladım ama ülkemizde destek bulamadım ayrı birşey demeki okumak herşeyi cozemiyor okudum mühendis oldum havalara girmeyin tabiki de çok değerli muhedilerimizde vardır onlara da zaygımi ve sevgimi arz ederim onlara başarılar dilerim sana gelince uzak tan davulun sesi hoş gelir inanki her iş kendi branşına göre bir zorluğu vardır
Siz neden bahsediyorsunuz anlamadim,burda kimse okumanin ya da okumamanin tartismasini yapmiyor.Kimsenin muhendis oldum da havaya girdim gibi bir derdi de yok.Her işin bir zorlugunun oldugunun bende farkindayim.

senin mutlu olman onları da mutlu eder elbette zorlamazlar galiba..
proje bitene kadar ne tür işler yapmak hoşuna gider düşünerek sonrasında o tarafa yönelebilirsin sanırım.. bizleri de haberdar edersin..

senin mutlu olman onları da mutlu eder elbette zorlamazlar galiba..
proje bitene kadar ne tür işler yapmak hoşuna gider düşünerek sonrasında o tarafa yönelebilirsin sanırım.. bizleri de haberdar edersin..
Tesekkür ederim,yapici msjlariniz icin.

13-14 Yaşlarındayken Babam beni meslek lisesine yazdırdı yani mesleğimi ben seçmedim. Şimdi yaş 45 Hayatım elektriğin içinde geçti bilgi ve tecrübe edindikçe mesleğime ilgim arttı. O nedenle hep derim BİLGİ'nin 4/5'i İLGİ dir. İlgi yoksa hiç bir şey olmuyor. Ancak üzülmeyin sevdiğiniz işi yapın, yapmayı düşündüğünüz iş sizi maddi açıdan da tatmin ederse ortada bir sorun kalmaz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri