Yarışma kapalı şemasının örnek açık şeması

Yarışmaya katılmayı düşündüm, ama senaryoyu kafamda canlandıramadım, emeği geçen herkese teşekkür ederim, bu tur etkinlikler bizler için çok faydalı oluyor. Forum yönetiminden isteğim yarışma sorusundaki kapalı şemanın açık şemasını çizip yayınlarsanız, konuya merak salan benim gibiler için faydalı olur. hatasız eksiksiz açık şemayı çok merak ediyorum.

sayın ertugrul1905;

yarısmaya katılan bırısı olarak yaptıgım projenın .pdf halını aksam yada yarın sabah bu konu uzerınde yayınlayacagım. yaptıgım projenın mantıgını yuksek elektrık muhendısı arkadaslarada gosterdım, herhangı bır olumsuzlukla karsılasılmadı. Sanırım sıte yonetıcılerı ve projeyı kontrol edecek meslektasımda aynı kanaatte olacaktır :)

Bende çizdiğim projeyi yetişteremediğim yapamadığım birkaç ilave ve düzeletme ile pdf olarak ekliyorum SAYGILAR

Ekli dosyalar

• SANATKAR REVİZYON.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 36
YARIŞMA CEVAP PROJESİ
Göze çarpan bir iki hususu dile getirmek istiyorum
1-tek hat şemaya göre Q1,VE Q2 şalterlerinin beraber çalışabilecek nitelikte olması gerekmezmi ? Q1 ve Q3 arasında elektriksel ve mekanik kilitlerin olması lazım değilmi ?reg.giriş ve çıkışının çakışmaması için ?
2-regülatör sayaç tan önce bağlanmış doğrumu?
yanlış isem düzeltiniz lütfen (çizim çok estetik olmuş çizen arkadaşıda tebrik ederim)

SAYGILAR

Son düzenleme:
YARIŞMA ORGANİZASYON EKİBİNE İLAVETEN BİLEŞİM AŞ.ve PLC MERKEZİ ne de
hediyeleri için çok teşekkür ederim

(asıl konu kilitli olduğundan burdan dile getirdim )

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,939
Son üye
sorunsuzşofben

Yeni konular

Geri