Yaprak Buz Makinası İmalatı tamamlandı :)

pervane74

Üye
geçen sene içerisinde konusu açılan yaprakbuz makinası imalatı uzun uğraşlar sonunda tamamlandı.buz makinasına ihtiyaç duyan arkadaşlar yada imalat düşünenlere makina hakkında teknik bilgi verebilirim yanlız imalat düşünen olursa makina ortaya çıkana kadar çok fire veriyor ve maliyeti gerçekten yüksek ama sonuç olarak birşeyler başarabilmek ve bu başarıdan yüksek kar etmek güzel herkese iyi çalışmalar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Eğer bilgi paylaşımlarını belli bir ücret karşılığı yapmıyorsanız, teknik bilgi ve fotoğrafları paylaşında ihtiyacı olanlar forumda arama yaptığında rahat bulsun. Yok eğer belli bir değer biçtiyseniz elinizdeki verilere, buraya değilde; ilan sitelerine falan reklam verirseniz daha kazançlı çıkarsınız diye düşünüyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

buradaki herkes gibi bende meslek hakkında bilgi alışverişinde bulunmak ve meslektaşlarıma konu hakkında yardımcı olabilmek için burdayım.teknik bilgi olarak çizimler var elimde ama o çizimlerin yeteri kadar açıklayacı olduğuna inanmıyorum.bu konu hakkında yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlara çizimleri gönderip telefonlada çizimlerin detayını ve dikkat edilmesi gereken hususları söylerim ve bunlar için hiç bir ÜCRET TALEP ETMEM.burada önemli olan meslektaşların birbirleri ile tecrübelerini paylaşması ve unutmadan sitede bulunan bütün üyelere,yöneticilere teşekkür ederim.gerçekten burda çok faydalı bilgiler edindim

buradaki herkes gibi bende meslek hakkında bilgi alışverişinde bulunmak ve meslektaşlarıma konu hakkında yardımcı olabilmek için burdayım.teknik bilgi olarak çizimler var elimde ama o çizimlerin yeteri kadar açıklayacı olduğuna inanmıyorum.bu konu hakkında yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlara çizimleri gönderip telefonlada çizimlerin detayını ve dikkat edilmesi gereken hususları söylerim ve bunlar için hiç bir ÜCRET TALEP ETMEM.burada önemli olan meslektaşların birbirleri ile tecrübelerini paylaşması ve unutmadan sitede bulunan bütün üyelere,yöneticilere teşekkür ederim.gerçekten burda çok faydalı bilgiler edindim

Bu konuda ben bilgi edilmek istiyorum. Mümkünse bu konu ile ilgili döküman, çizim ve bilgileri benimle paylaşabilir misiniz?
**********************.gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihan çizimleri sana mail atmaya çalıştım fakat verdiğin mail adresi yanlış kontrol edip düzeltirsen yardımcı olabilirim

bu konuda bana da yardımcı olurmusunuz tamburun evaporatör olarak nasıl kullanıldığını içine gazın nasıl girdiğine akıl erdiremedim bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum(çizim döküman kompresör seçimi vs.)

geçen sene içerisinde konusu açılan yaprakbuz makinası imalatı uzun uğraşlar sonunda tamamlandı.buz makinasına ihtiyaç duyan arkadaşlar yada imalat düşünenlere makina hakkında teknik bilgi verebilirim yanlız imalat düşünen olursa makina ortaya çıkana kadar çok fire veriyor ve maliyeti gerçekten yüksek ama sonuç olarak birşeyler başarabilmek ve bu başarıdan yüksek kar etmek güzel herkese iyi çalışmalar.

Merhabalar,
özveriyle yaptığınız çalışmanız için sizi tebrik ediyorum öncelikle.sisteminiz hakkında hem bilgi sahibi olmak hemde yapabileceğimiz katkılar için (**************************com) adresime bilgi paylaşımında bulunabilirmisiniz?

iyi çalışmalar
saygılarımla

cihan çizimleri sana mail atmaya çalıştım fakat verdiğin mail adresi yanlış kontrol edip düzeltirsen yardımcı olabilirim
****************************com adresine yollarmısın yaprak buz makinasının nasıl bi evap yapılışını yardımınız için teşekkür ederim

arkadaşım yazını okudum gerçekten güzel bir iş yapmışsın tebrik ederim öncelikle çizim ve detayları benimlede paylaşabilirmisin

Yaprak buz makinelerinden bikaç tane farklı makine söküp tamirini yaptım. Autocad de çizimlerini ve ölçülerini de almıştım. Ama tambur çok maliyetli olduğundan finanse edemedim. Tamburun sw de çizimleri bile yapıldı. Ürwtimiyle ilgilenen olursa irtibata geçebiliriz.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri