Yapı denetçi belgesi

Arkadaşlar malum yapı denetim zorunlu hale geliyor ve sağdan soldan denetçilik için teklifler alıyoruz ama benim bu denetçi belgesi alırkenki prosedür hakkında anlamadığım hususlar var
1:E-2-a-1 Firmalardan alınan belgelerde;

Kişinin çalıştığı görevi, ünvanını ve çalıştığı dönemi açık tarih (gün/ay/yıl) olarak belirtilmiş, firma yetkilisi veya yetkililerince imzalanmış tasdik edenlerin adı, soyadı ve firmaya ait kaşeyi taşıyan belge ile bu firmaların ilgilinin çalıştığı yıllardaki faaliyetini gösterir Ticaret Odası faaliyet belgelerinin asılları veya noterden aslı gibidir tasdikli fotokopilerinin ibrazı

denmiş şimdi ben 3-4 iş değiştirdim hepsini tek tek gezip yazımı alacağım hatta bazıları kapandı yazı alabilmem olanaksız

bide bütün bu belgeleri tamamladık diyelim bunnları nereye ve nasıl (elden-posta)teslim edeceğim

bu belgeyi alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
değişiklik olmadı ise 12 senelik iş tecrübesi gerekir.
firmadan yazı alamıyorsanız ssk kayıtlarından firma ismi
çıkarabilirsiniz.bakanlığa gönderiliyor.

değişiklik olmadı ise 12 senelik iş tecrübesi gerekir.
firmadan yazı alamıyorsanız ssk kayıtlarından firma ismi
çıkarabilirsiniz.bakanlığa gönderiliyor.

hocam değişiklik oldu 5 yıla indi.
peki bayındırlığa bizzatmı iletmeliyim posta ile göndersem hangi bölümüne göndermem gerekir
bide şantiyelerde çalışabildiğine dair sağlık raporu istiyorlar bunu sağlık ocakları veriyormu? heyetemi girmek gerekiyor

ne zaman değişti.şimdi baktım bayındırlığın sitesine 12 yıl diyor.
o dediğiniz yardımcı elemanlar için olmasın...
Yapı Denetim Komisyonu Başkanlığı - Denetçiler

tekrar baktım yönetmeliğe;
14 madde f bendi 5 yıl yazıyor.değişmiş sanırım..
yanlışım yok değil mi....
hocam değişiklik oldu 5 yıla indi.
peki bayındırlığa bizzatmı iletmeliyim posta ile göndersem hangi bölümüne göndermem gerekir
bide şantiyelerde çalışabildiğine dair sağlık raporu istiyorlar bunu sağlık ocakları veriyormu? heyetemi girmek gerekiyor

Değişiklik ektedir.12 yıllık süre,5 yıla indirilmiştir.

Ekli dosyalar

• Yapı denetim değişiklik.rar
    4.2 KB · Görüntüleme: 75
Arkadaşlar malum yapı denetim zorunlu hale geliyor ve sağdan soldan denetçilik için teklifler alıyoruz ama benim bu denetçi belgesi alırkenki prosedür hakkında anlamadığım hususlar var
1:E-2-a-1 Firmalardan alınan belgelerde;

Kişinin çalıştığı görevi, ünvanını ve çalıştığı dönemi açık tarih (gün/ay/yıl) olarak belirtilmiş, firma yetkilisi veya yetkililerince imzalanmış tasdik edenlerin adı, soyadı ve firmaya ait kaşeyi taşıyan belge ile bu firmaların ilgilinin çalıştığı yıllardaki faaliyetini gösterir Ticaret Odası faaliyet belgelerinin asılları veya noterden aslı gibidir tasdikli fotokopilerinin ibrazı

denmiş şimdi ben 3-4 iş değiştirdim hepsini tek tek gezip yazımı alacağım hatta bazıları kapandı yazı alabilmem olanaksız

bide bütün bu belgeleri tamamladık diyelim bunnları nereye ve nasıl (elden-posta)teslim edeceğim

bu belgeyi alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse çok sevinirim
Abi selam. Aynı durumdan şuandada ben muzdaribim. Eski çalıştığın işleri nasıl ispatladın yardımcı olurmusun?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri