Yanmaz uç onerisi

Bunlar ne kadar süre dayanır 350 derecede kullanmayı düşünüyorum haftada 20-30 dakika kullanıyorum.350 derece smd dahil iyi derece midir? Konuyla alakalı çok video baktım bilgi yok yabancı kaynak dahi
smd için flux ve üflemeli havya kullan bence, kalem havya ile smd zor iştir.

Meraba yanmaz uçları var ama çeşit çok az yanmaz uç kullanan öneren var mı? Ucu ince olması benim için önemli bir kaç model buldum ama ucu biraz kalındı.Hem ince olacak hem de ucu mavi olacak yanmaz uç
Uç havya ucu söylemeyi unuttum
Uç havya ucu söylemeyi unuttum
piyasada yanmaz diye satılan uçların %80-90'ı sahte/dandik. nerden baksan 20-30 tane uç harcadım bunlardan. şahsen tanıdığınız satıcı varsa ordan almayı tavsiye ederim.

Havyanin kralı jbc bir onur ucuz havya alacak kadar pahalı ama ömürde birkere alıp kullanacak kadar kaliteli ben evde jbc kullanıyorum hobi içinde iş içinde yeni aldım jbc ondan önce t12 kullanıyordum ama jbc nin yanında t12 havya bile değil

Uç temizleme için limon tuzunu mutlaka deneyin. Acayip işe yarıyor

ben nişadır kullanıyorum. limon tuzu nasıl kullanılıyor?
Limon tuzunu çay tabağına koyuyorum. Havyanın ucunu üstüne bastırarak limon tuzunu eritiyorum. Gezdire gezdire üstünde tertemiz oluyor. Ancak buharını koklamayın tuz ruhu ile aynı gaz çıkıyor ortama, ben Aspiratörün altında yapıyorum. Açık havada yapan var. O şekilde.
Unutmadan havya ucunun üstündeki pislikler temizlendikten sonra hemen süngerine silip bitirin. Devam ederseniz uçtaki çinko kaplamayı söker. Zaten bi kere deneyince eliniz alışır. O da size baya bi gider. Sık aralıklarla yapmanıza gerek yok

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri