yanlış tesisata 13 yıl hapis

yavuz31

Usta Üye
bugün müşterinin paradan kaçarak kendisinin ısrarla şofbene bağlatmak istediği 4x2.5 nym kabloyu benden habersiz işyerimdeki kalfama bağlatmış

panodan otomata faz bağlantısı için gittiğimde arçelik yetkili servisi kabloyu kabul etmedi bende müşteriye 3x4 dediğim halde 4x2.5 getirmiş haberim yok siz kabul etseniz dahi ben bağlantıyı yapmazdım dedim sohbet ettik son 1 yıl içerisinde şofben gibi cihazların yetkili servisleride artık işi sağlama alıyor 1-2 yıl öncesine kadar banyo önündeki buata 3x2.5 ttr bağlayan servisler artık 3x4 3x6 nym kabloda ısrarcılar şükür bunu öğrendiler darısı viko şems gibi sigortaları legranda siemense çevirmelerine kaldı işi sağlama almalarının sebebi ise

trabzonda şofbene yaptığı yanlış kablo ve bağlantıdan dolayı ölüme sebebiyet veren bir servis çalışanı 13 yıl hapis cezası almış türkiyenin en popüler servisi isim vermiyom arkadaşlar

her zaman için yaptığımız işler de hep 1 adım önde ve bir üst seviye seçerek yaparsak daha güzel olacak bana göre iç tesisatlarda %90 2.5 luk nya bitme döneminde artık linye ve atlamalar 4 lüğe başladım.

3 kuruş kar etmek için ince kablo kullanmak... Allah'a nasıl hesap verecekler ya.

hocam sen ne diyon adam 10 cm bile çekmedi kabloyu... otesi yok...

herkes işini düzgün ve vicdani yapsa zaten ülke süper güç olmuştu.

bence evde elektrikli şofben kullanmamak lazım. istersen 10 lk kablo ile daire giriş sigortasından veya kofrada al. en iyisi termosifon. ani su ısıtıcılı şofbenler çok berbat bir şey. 7 kw güç var bunlarda. 32 amper sigorta gerekiyor bunlara

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri