Yanlış İştesin!!!

Yelek 87

Profesyonel Üye
*Eğer maaşın yıllar geçsede sadece asgari ücretin biraz üstündeyse, yanlış iştesin.

*Eğer sigorta primin asgari ücret üzerinden yatıyorsa vede arada boşluklar varsa, yanlış iştesin.

*Eğer her cumartesi çalışıyorsan vede daha kötüsü her cumartesi tam gün mesai yapıyorsan, kesinlikle yanlış iştesin.

*Eğer her resmi günde çalışıyorsan, yanlış iştesin.

*Eğer yıllık iznin yıllar geçsede 1 hafta yada 2 hafta sabitse, yanlış iştesin.

*Eğer önündeki seneler için işine güvenip program yapamıyorsan, yanlış istesin.

*Eğer istediğin zaman yıllık iznine çıkamıyorsan, yanlış iştesin.

*Eğer her maaşını hep geç alıyorsan, yanlış iştesin.

*Eğer yıllar geçsede amirlerin seni hep azarlayıp beğenmiyorlarsa, yanlış iştesin.

*Eğer iş yerinde arkadaşların en fazlası 3 yıldır aynı şirkette çalışıyorsa, yanlış iştesin.

*Eğer arkadaş çevrende bazıları sana göre daha kolay bir işte daha çok kazandığını düşünüyorsan, yanlış iştesin.

*Eğer burda yazanlardan birkaçı sana uyuyorsa, kesinlikle yanlış yoldasın!!!!

babanın işi değilse yanlıs iştesin o zaman,, bunların DEĞİL inin olduğu bir iş söylermisin bana??

Bunların en az üç tanesine sahipsen yanlış iştesin...

babanın işi değilse yanlıs iştesin o zaman,, bunların DEĞİL inin olduğu bir iş söylermisin bana??

-Kamu kurumları.
-Özel bankalar.
-Yabancı kökenli kurumsal firmalar.

Yukarda saydığım çoğu şeyi bu kurumlar çalışanları için zaten düzgün şekilde sağlar. Normal olması gereken şeyler bize lüks geldiği için anca patronun oğlu olursak bu şartlarda çalışabiliriz sanırız.

Normal şeyler artık tembellik olarak görülüyor.

Son düzenleme:
-Kamu kurumları.
-Özel bankalar.
-Yabancı kökenli kurumsal firmalar.

Yukarda saydığım çoğu şeyi bu kurumlar çalışanları için zaten düzgün şekilde sağlar. Normal olması gereken şeyler bize lüks geldiği için anca patronun oğlu olursak bu şartlarda çalışabiliriz sanırız.

Aman... yabancı kökenli firma seçerken mümkünse Alman veya Amerikan firması seçin

Tebrik ediyorum seni cok doğru yazmıssın ama türkiye sartları bence bazıları yanlış olan doğrular....

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri