yangin panelinin cep telefonu ile haberlesmesi

johan

Üye
Merhaba arkadaslar;
Ben Honeywellde calisiyorum otomasyon uzerine bilmediginiz yer olursa elimden geldigince hepinize yardim etmeye calisirim.
Benim sorum Honeywellin yangin panelleri uzerine sitem yangini algiladiktan ve devreye gecirdigi modullerden sonra cep telefonunu bilgilendirmesi gerekiyor.XLS80e panelini kullanmaktayim Bu konuda bana yardim edecek arklara simdiden cok tsk ediyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sn. johan

* Bahsettiğiniz panelin sistemi hakkında bilgim yok ama, sistem bunu algılayabiliyorsa, buranın çıkış sinyalini haberleşme modülüne vererek bu sistemi gerçekleyebileceğinizi düşünüyorum.

XLS80e uzerinde acik protokolu destekleyen bir haberlesme var ise kolay olabilir, yok ise
http://www.fieldserver.com/ 'u incelerseniz firma herturlu yazilama (belki sizinkide vardir) cevirici programlar yazmaktadir.

yanlış mesaj

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri