Yangın sistemleri döküman yada autocad çizimi

darkness12

Üye
Bir Hastanede Yangın Algılama & Yangın Söndürme Sistemlerinin Projelendirilmesi

Şu konuda elinde döküman yada autocad çizimi bulunan abilerimiz ablalarımız yardım ederse çok makbule geçerler.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elinde herhangi bir yangın algılama ve yangın söndürme autocad çizim olan varsa paylaşırsa oda iyi olur.Koskoca sitede herhangi bir proje firmasında çalışmış kimse yok mudur?

Autocad ile Çizilmiş Yangın ihbar ve acil aydınlatma projesi
Autocad ile Çizilmiş 5350m2 Fabrika ruhsat projesi
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/çizilmiş-elektrik-tesisatı-arıyorum.3889/#post-400121

geçen gün(4 gün önce) poyraz arkadaşımız bir fabrikanın çizimini paylaşmıştı. hastahaneye göre uygularsın. yok benim işime yaramaz dersen biraz karıştıracaksın interneti çünkü herkes bişeyler paylaşıyor. uygun olanı bulmak sana kalmış

geçen gün(4 gün önce) poyraz arkadaşımız bir fabrikanın çizimini paylaşmıştı. hastahaneye göre uygularsın. yok benim işime yaramaz dersen biraz karıştıracaksın interneti çünkü herkes bişeyler paylaşıyor. uygun olanı bulmak sana kalmış

Teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri