Yanan motor

45 kW motor ben 4lü 6 bobin sarmak istiyorum bir sıkıntı olurmu yarım gaberi bütün Bobinajçı lar böyle sarıyor zamandan kazanmak için

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kör oyuk meydana gelebilir mesela.Buluşu,bulunmayan konularda yapmak önemlidir.;).Sardığınız motor
kendinizemi ait,başka birinemi ? Kendinize aitse ! denemekte mahzur yok.

Müşterinin motor Yapan arkadaşlar var ama yarım gaberi 45 kW motoru 8saate veriyor ben tam sarıyom 2 gün uğraşıyorum

Merhabalar ben akuye baglanan bot motoru aldim sarzi nekadar gidecek diye suda degil disarida test ettim 60 amperlik akuyle 7.5 saat calistirdim aku yarida bitmediginden cihazi kapattim cihaz cok isindi tabiki servisi aradim baska birsey icin su disinda calistirdigimdan iyiki motoru yakmamissiniz dedi motor calisiyor sikinti yok simdi sorum yanan motor normalde calisirmi elektrik bilgim yok

Ekli dosyalar

• P_20200626_154407_vHDR_Auto.jpg
    P_20200626_154407_vHDR_Auto.jpg
    382.8 KB · Görüntüleme: 9
Merhabalar ben akuye baglanan bot motoru aldim sarzi nekadar gidecek diye suda degil disarida test ettim 60 amperlik akuyle 7.5 saat calistirdim aku yarida bitmediginden cihazi kapattim cihaz cok isindi tabiki servisi aradim baska birsey icin su disinda calistirdigimdan iyiki motoru yakmamissiniz dedi motor calisiyor sikinti yok simdi sorum yanan motor normalde calisirmi elektrik bilgim yok
Servisin bu konuda size söyledikleri dogru, yanan motor normal olarak çalışmaz.Çalışsa dahi hiç bilmeyen dahi anlar; sağlam hade çalışmasına göre ,çok gürültülü/anormal çalışır bir süre sonra yanar.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri